Erektio loppuu

Hei olen vasta 20 vuotias nuori ja mulla on ongelma että erektio vaan loppuu kesken seksin kestää yleensä about 20min sit se vaa lörpähtää... Onko tähän mitään apua?
11707
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos jyystät 20 minuuttia niin kyl siinä ajas voi jo maan vetovoima tulla vastaan, laukee ennen sitä, jokainen huolehtii omista orgasmeista.. Mikäli homma menee pahemmaksi hae lääkäriltä resepti sinisiin pillereihin, ne on halpoja nykyään.. usein nuorilla stondisvaivat johtuu korvien välistä ja yhdellä pillerillä asia usein korjaantuu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


lörppävehje kirjoitti:

Hei olen vasta 20 vuotias nuori ja mulla on ongelma että erektio vaan loppuu kesken seksin kestää yleensä about 20min sit se vaa lörpähtää... Onko tähän mitään apua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu