Lady Gaga plagioi taas!

gagan uusin born this way biisi on suora plagiointi madonnan vanhasta express yourself biisistä. gagga varasti biisin sanatkin toiselta artistilta.

http://www.examiner.com/gay-culture-in-los-angeles/madonna-to-re-release-express-yourself-after-lady-gaga-plagiarism-uproar
5415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Kaikki on kopioitu muilta! Niin musiikki, tyyli kuin käyttäytyminenkin.

    Äänestä

gagan kaikki biisit on pöllittyjä,alejandrokin kopsaa ace of basea 90-luvulta

Äänestä

Harakanpelätin koko ämmä!

Äänestä

miksi gaga on aina sellainen wannabe attention whore?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kakkafani kirjoitti:

gagan uusin born this way biisi on suora plagiointi madonnan vanhasta express yourself biisistä. gagga varasti biisin sanatkin toiselta artistilta.

http://www.examiner.com/gay-culture-in-los-angeles/madonna-to-re-release-express-yourself-after-lady-gaga-plagiarism-uproar

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu