Kallis 06000-1234 palvelunumero.

Pelkkä paikallispuhelumaksu riittäis, mutta maailman kallein palvelunumero on täällä Suomi24, n käyttäjätukeen. Palautelomakkeitse käyttäjätukeen jos laittaa mailia, asiasta, kun asiasta palvelu on sitä heikoimman sortin luokkaa, tuskin saapuneita maileja lukevat ollenkaan ja eivät muutenkaan eivät palvele niitä jotka käyttäjätukeen maileilla ottaa yhteyttä. Kallis ja maailman kallein palvelunumero jos joku vaivautuu soittamaan, jonotusaika jopa 30 minuuttia nimittäin jonotuksestakin lähtee maksu ja myös vastatusta puhelusta kun malttaa odottaa omaa vuoroaan niin puhelin laskulla näkyy että palvelunumeroon on soitettu. Kehittämisideani olisi , pelkkä paikallispuhelumaksu riittää ja lopuksi korostan että minä itse en soita kyseiseen palvelunumeroon. Pitäkää palvenumeronne, Terveisin, Minä, itse.

3

376

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • syrjitelitetty.

      palutelomakkeita ei ilmeiisesti lueta edes, kun reklamaatioon ei saa vastausta muut, kuin priorisoidut henkilöt, joiden pyynnöstä eriävät mieliipiteet poistellaan ja bannaillaan.

    • vihainen asiakas

      Joo olin lentää perseelleni nähdessäni puhelinlaskuni kun eräs höpelö postaili nimeäni nettiin ja se piti poistattaa.


      Ihan kiskurihintainen palvelu.Kenenköhän taskuun sekin raha oikein menee?

    • pettynyt5

      Oma kokemus : Viikko sitten ei pelannut suomi24.fi- posti niin soitin tuohon nroon. Lyötiin luuri korvaan ja hinta näkyy olevan monta euroa laskussa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      35
      4233
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      55
      2935
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      46
      2838
    4. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      30
      2623
    5. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      333
      2580
    6. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      8
      2575
    7. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      2159
    8. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      54
      1895
    9. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      46
      1673
    10. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      141
      1527
    Aihe