IBM kannettava vikaantui

jostain 1980 luvulta oleva ibm kannettava vittuilee että ei voi asentaa flashia jollain ettisuvula!
w98 on gool!
2209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eivät käy nykyiset systeemit Win 98 käyttikseen, liian vanha se on.

Äänestä

käy.
Vaikka itsekin ajelen mielelläni retrokäyttiksillä niin taivuttava on kehityksen edessä.
W98 on minullakin jo vaihtunut tähän w2000Pro:hon, pääasiassa USB:n takia. Tässähän
se toimii jo USB2-nopeudellakin.
Ai niin, ja Flash toimii myös :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Takapotti softat kirjoitti:

jostain 1980 luvulta oleva ibm kannettava vittuilee että ei voi asentaa flashia jollain ettisuvula!
w98 on gool!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu