kuuma kylpylässä

ronja

olin pitkästä aikaa menossa kylpylään
hemmottelemaan kunnon uinnilla ja kuumalla saunalla.
pukuhuoneessa oli hieman viileää ja alaston ihoni meni kananlihalle..päätin että menen
ensimäiseksi saunaan lämmitelemään ennen kun pulahdan veteen.
saunassa oli muutama nainen lastensa kanssa.
en malttanut kauvaan olla saunassa, halusin jo
tuntea veden kosteuden ihollani.
mulla oli mustat bikinit jotka päällä tunsin itteni erityisen seksikkääksi..olen aina ollut tyytyväinen vartalooni..terhakaisiin rintoihin ja kauniiseen muodokkaaseen kroppaani.
huomasin että olin melkein ainut uija..tänään taitaa olla näitä hiljaisia päiviä..!
uidessani silmiin iskeytyi mahtava näky..
suht komea mun ikäinen mies..!
mies käveli kohti poreallasta ja katsahti mua päin..sen upea valkoinen hymy sai mut hieman punastumaan.
mies meni pore altaaseen ja jäi sinne rentoutumaan.
sain päähäni ajatuksen että mun täytyy mennä perässä..!
menin miehen viereen istumaan ja laitoin silmät kiinni..pian tunsin miehekkään käden reidelläni..joka kulki kohti jalko väliäni..hellästi..!
hengitin raskaasti ja levitin hieman jalkojani.
olin aivan himon vallassa vaikka mua hieman jännitti koska en ollut ennen tällästä harrastanut.
mies kiusoitteli mua ala osan päältä ja hiljaa kuiskasi että tule pian turkkilaiseen niin jatkan.
mies käveli lähti omalle puolelleen.
hipsin nopeesti naisten puolelle ja kuulin niiden naisten ja lasten ääniä pukuhuoneesta ovat lähdössä..!
riisuin bikinini ja avasin turkkilaisen saunan oven..mies ei ollut vielä siellä!
savun läpi näki hyvin ettei paikalla ollut ketään..menin lauteelle makaamaan ja pian avautu miesten puoli.
mies tuli suoraan luokseni ja asettui jalkoväliini..hän suuteli vatsaani ja valeli kielellä pikku hiljaan alas päin..äänehtelin hiljaa..!
mies leikitteli kielellä klitoristani ja sai mut kiemurtelemaan himosta..kieli työntyi sisääni ja aloitti villin pyörittelyn..hieroin rintojani ja nipistelin nännejäni jotka olivat aivan kovat!
tunsin ensimmäisen orgasmin tulevan..mies kiihdytti vauhtiaan ja räjähdin..värisin!
nousin ylös ja otin miehen kovasta kyrvästä kiinni..aloitin vedot ylös alas..ja otin sen suuhuni..imin ja imin..mies huokaili ja äänteli himokkaasti.."mä tuun..mä.." nuolin miehen spermat ja suutelin kyrvän päätä hellästi!
hyväilin itseeni miehen katsellessa ja työnsin kaksi sormea sisääni..miehen silmät olivat himoa täynnä..se halusi panna mua..!
pyörittelin sormiani kolossa ja toisella kädellä hyväilin miestä..!
halusin munaa..halusin kunnon panon..
istuunnuin miehen syliin..iso muna sujahti sisääni ja aloitimme kovan panemisen..ylös alas.. tunsin kyrvän kokoajan syvemmällä..!
nousin ja kävin makamaan mahalleni pylly pystyssä lauteille niin mies pääsee työntämään mua takaa päin..miehen kovat työnnöt sai mut ääntelemään kovemmin..olin melkein huipulla..
samalla pyörittelin sormillani kltorista..!
mies koventi vauhtia ja tunsin kuinka sykin ja laukesin..mies laukesi aivan perässäni..me maattiin hetki päällekkäin lauteilla.
suudeltiin ja poistuin..!

3

13169

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kfaafsfda

      vai niin kävi...ei kait siinä..

    • jarppa

      moi! voisitko toteuttaa tuon sauna session kannssani...

    • Martta

      Muuten ihan kiva, mut jos jatkossaki aiot kirjotella niin käy joku suomen kielen kielioppikurssi..!..! Ja jätä ylimääräset pisteet ja huutomerkit pois..!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      120
      2512
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1762
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      697
      1169
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      108
      1042
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      72
      998
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      956
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      895
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      86
      819
    9. Mitä nyt haluaisit kysyä kaivatultasi?

      Tässä hetkessä tai menneestä?
      Ikävä
      97
      816
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      33
      766
    Aihe