Apollo atronautti: Kuussa kaivoksia

Lopullinen, virallinen paljastus on hyvin, hyvin lähellä. Nyt jo uskalletaan kertoa noinkin paljon

http://www.youtube.com/watch?v=2PCry4vF7uI&feature=player_embedded#at=36
9755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Onko jo mainarinhommia paiskovia kuu-ukkojakin löydetty? Tai vaikka edes kuu-ukon kusta Kuusta? Eikö siellä ole vettäkin?

Äänestä

jossa hän paljastaa, että maapallolla todella elää vauvoja syöviä reptiliaaneja, tuntuu kyllä huikealta, mutta pakko se on uskoa, kun asiantuntija sanoo.

Äänestä
  • Kuussa on delfiinejä maanalaisissa reptiliaanien delfinaarioissa. Kun asiantuntija on tämän nyt sanonut, pitääkö meidän uskoa?

    Äänestä

  • _Asiantuntija kirjoitti:

    Kuussa on delfiinejä maanalaisissa reptiliaanien delfinaarioissa. Kun asiantuntija on tämän nyt sanonut, pitääkö meidän uskoa?

    Reptiliaaneja harmaiden terraarioissa ja delfiinejä reptiliaanien delfinaarioissa sekä fisuja delfiinien akvaarioissa.

    Äänestä

hehheeheh ,,onko viralliset paljastukset jo tieteellisiä totuuksia, ? heheh viralliset tietellliset kusetukset että Kuussakin on käyty ei ole todistettu vielä millään.

Ihmiset uskovat laumansa toisia todistavia ihmismieliä joiden "totuus" on kuitenkin vain käsi raamatulla tasoa, ihmismielet ovat hallineen kautta aikain toisiaan tunteella luomalla mielikuvia milloin tulta syöksevistä lohikäärmeistä, ilmastyskirjan petosikiöstä, sorkaisesta pirusta, saunatontusta, enekelistä, harmaista humanoidista, ym ym,,kaikilla edellä mainituilla hahmoilla on oma psygolokinen vaikutus ihmisen tunnemaailmaan, valitettavasi ihmiskuntaa hallitsee vielä tunteet ja uskomukset, eikä äly. järki, viisaus ja logiikka.

Äänestä
  • >Ihmiset uskovat laumansa toisia todistavia ihmismieliä joiden "totuus" on kuitenkin vain käsi raamatulla tasoa, <

    Ei pidä paikkaansa! Esim minä en usko sanakaan, mitä sinä lauot suustasi. Pelkkää mutu-uskontoa vailla kovinkaan suurta tietoa yhtään mistää tieteen alasta. Sinun juttuihisi pitää oikeasti ja sokeasti uskoa. Tietävät ihmiset nauravat sinulle ja uskonkappaleillesi. Mene johonkin muualle julistamaan fundamentalistista salkkariliturgiaasi.

    Äänestä

siellä kuussahan piti myös olla natseja kaivuupuuhissa. Taisivat juuri saada seuraa ja hakaristilippukuntaan liittyy nyt myös avaruusotukset?
Juuri tämmöiset pilaavat järkevät ja tieteelliset ufo-keskustelut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuy Liy kirjoitti:

Lopullinen, virallinen paljastus on hyvin, hyvin lähellä. Nyt jo uskalletaan kertoa noinkin paljon

http://www.youtube.com/watch?v=2PCry4vF7uI&feature=player_embedded#at=36

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu