anteeksi kaikille! olen tunne elämältäni vajaa. olen tuossa alempana kirjoitellut joitakin tekstejä "kauko kiito" nimellä. ja saatan tehdä niin jatkossakin. minun kirjoittaman tekstin erottaa oikeasta kauko kiidosta siitä että se on ala-arvoista ja ylistää kohtuuttomasti rahtareita.
ymmärtäkää sairasta! minulla ei ole muuta tekemistä, olen avohoidossa
ymmärtäkää sairasta! minulla ei ole muuta tekemistä, olen avohoidossa
Vastaukset 1
Vanhimmat
Kun kirjoitin viestini keväällä meidian luomasta rekkakuski-vihasta, olin vilpittömästi kirjoitukseni takana. Amattikuljettajien työ tapahtuu pääosin maanteillä, oli jotenkin sairasta, että muutama vesipää otti median kuvan todesta häiriten kuljettajien työtä maanteillä.
Nyt vaikuttaa siltä, että kuulut myös häiriintyneisiin vesipäihin, sillä erolla, että herjaat yleisellä foorumilla rekkakuskeja ja alasta kirjoittavia.