Katsoimme eilen rakkaan kanssa Maria -ohjelman ja kyllähän meillä riitti naurua! Onko tosiaan niin lapsellisia miehiä että operoivat peniksensä paksummaksi? Yhtä höhlä oli se perussuomalaisten naispuolinen kansanedustajaehdokas, joku strippari jonka nimeä en muista, joka oli piikityttänyt muka ulkonäkösyistä alapäätään.
Tuli mieleen että mitähän törkyä seuraavaksi televisiossa näytetään? Emme ole ihanan kultani kanssa tippaakaan ahdasmielisiä mutta sitä mieltä olemme että katsojien aliarvioimista tuo ohjelma oikein pahemman kerran oli.
Tuli mieleen että mitähän törkyä seuraavaksi televisiossa näytetään? Emme ole ihanan kultani kanssa tippaakaan ahdasmielisiä mutta sitä mieltä olemme että katsojien aliarvioimista tuo ohjelma oikein pahemman kerran oli.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Hölmöstipä asian ajattelette, tämä on sitä nykypäivää, jospa olettekin ala-arvoisia.
Samaa mieltä aloittajan kanssa että ohjelma oli siveetön ja ala-arvoinen. Miksei voi joku esimerkiksi kansanedustaja puuttua asiaan ja vaatia kunnollisia ohjelmia televisioon eikä tällaista törkyä.
Kyllä ohjelmat jo hipoo hulluutta,ei mitään järkeä ole, sanokaa kaikki tv luvat irti.
Just tosiaan nykypäivää,sitähän näkee sissikadulla kun nuoriso kuseksii ja juopottelee vanhusten talon edessä. Sekin varmaan kuuluu asiaan Maria Marian mielestä,penikset ulos housuista vaan kaikille, akoilla tussut esiin niin onpahan nyky aikaa kerrakseen.
NO mikä äly tuossa on ehdottaa että sanokaa tv luvat irti? Pähkähullu johtopäätös.
Silloin loppuisi ylen ohjelmat ja nämä pas**kaa jauhavat kanavat jatkaisivat yhä
hulppeammin ja voisivat jatkaa entistä paksumpien penistensä esittelyä.
Sinäkään et erota asioita ollenkaan toisistaan, että kuka rahoittaa mitä ja miten systeemit toimii.
Tämmösissä viesteissä tulee kansan tiedon=tietämättömyyden taso alastomana esille.
Kaikki vapautuu, suvatsevaisuus on jotain. Homot tulee ryminällä kapeistaan. Mies haluaa olla nainen, tai toisin. Joku haluaa isommat tissit, toinen taas pienemmät. Toiset ostaa kikkelit kaupasta, toisille kelpaa vain aito. Miksi sitten ihmettelet jos joku haluaa paksumman pippelin, kun on matkallekkin lähdössä. Jos itse on ollut suvatsevaisuuden apostoli, silloin pitää hyväksyä tälläinenkin.
Ei siinä ollut suvaitsevaisuudesta kyse vaan sikailusta.
Onko Levoskalla villasukat jaloissa, voi kaupungin vuokra asunnoissa tulla kylmä, suonikohjuisille lattajaloille.
Aivan oikein vois lopetta heti sen paskan.
Levoska antoi väärän todistuksen strippari Kirsikka Geronima Kelloniemen puoluekannasta. Geronima on Muutos2011 puolueen ehdokkaana Eduskuntavaaleissa, Ei PerSujen.
Seen vielä ymmärrän, että siellä oli näitä hulluja pakuntajia ja alahuulien siloittajia.
Muta sitä en ymmärrä, etä siitä tehdään julkinen ohjelma.
Ja vielä vähemmän ymmärrän Kiminkistä. Miksi hän tuli ohjelmaan.
Ja hänen kommenttinsa olisvat ihan peestä
"jos potilaaksesi tulisi..."
"...puhuisin parisuhteesta..."
Perhana, jos kumppani ei kavoineen päivineen kelpaa, niin vaihtoon.
Tai mitä kaikkea ajattelette tekevänne itsellenne vain kumppania miellyttääksenne?
Eikös ole halpompaa vaihtaa se kaveri sellaseen joka tykkää oikeeeesti.
ja vaihtaa kanavaa... tai pistää koko myllyn kii ja menee kultansa kanssa pehkuihin ;) :D
Varmaan Levoska on oikeassa että telkusta tulee nykyään ihan siivotonta ja sonta ohjelma, miksei tule hyviä elokuvia koskaan?
voi olla toisille huono. Eikö ole ihme, toiset tykkää ehkä erilaisista elokuvista kuin esim: Zorrosta.
mainonnan joka välitettiin kaikelle kansalle.
Kuinka pienimu....lle on toivoa suuremmasta jostain sen tiedon on tultava joka mökkiin.
Valitettaa vain kuinka pistettävällä "muka" oli jo omasta takaa suuri niin ei täysin uskottavaa.
Ennen ja jälkeen jäi näyttämättä.
Ei uutta alapään kaunistus ,kannattais vilkaista varmaankin..
Tv lupa ylen ohjelmia koskee.
Medän fartsi ois menny pienennys leikkaukseen, kui sillä on tuo kurkelo 35 sentii mittainen.Muttei päässyt sanoivat sopivan mittaiseksi,miul ei tahado paikat kestää.
Minäkin katsoin ohjelman ja lopuksi totesin, etteihän siinä näytetty lainkaan sitä peniksen paksuntamista, mitä koko ohjelman ajan väitettiin tehtävän. Tehtiinkö siinä oikeasti yhtään mitään? Epäilen että oli huijausta koko ohjelman aihe.
oon jo pitemmän aikaa miettiny et tv- ohjelmat on laadultaan nykyään päin persettä tv-1 jatv-2 jotenkin on vielä säilyttänyt ryhtinsä . mtv-3 mukaan lukien ei minääntasoista älyä ohjelmatarjottimella.
Mikä ihme tuossa nyt oli? Penistä ei näytetty, eikä häpyhuulia. Jollekin voi olla peniksen pienuus tai häpyhuulten tai minkä tahansa muun paikan roikkuminen, pienuus ryppyisyys tai mikä tahansa asia, ongelma.
Onko se vittu sulta pois jos joku jotain itselleen tekee, joku kehittelee uusia menetelmiä ym. jotta maailma menisi eteenpäin eikä yhä edelleen junnaisi jossain 1000 luvulla!!
Jos vituttaa katsoa ohjelmia jossa eläimet/ihmiset nussii, penistä suurennetaan ym siveyttäsi uhkaavaa tai muuten vaan erinomaisuuttasi huonontavaa ohjelmaa niin sulje televisio! Älä myöskään kuuntele radiota tai lue lehtiä..jää junnaamaan omaan pieneen elämääsi äläkä tule tänne aukomaan päätäsi jonninjoutavista asioista.
Onpas mukava kun Levoska tuli asiaa puhumaan tälle palstalle.
Voi olla tämänalan yrittäjä pian kajaanissakin. Tuossakin ohjelmassa esitettiin mitenkä mies oli lähdössä taikkulaan, kyllä silloin on hyvä vehkeiden olla valmiina tulevaan koitokseen, muutama sentti paksuudessa on ihan tarpeen. Samoin hyvä myös on naistenkin tavaraa käsitellä, joskus sitä katsellessa tulee kamelin turpa mieleen, niin kyllä pieni fiksaus on monelle paikallaan.
Sopiva ohjelma kaikille teille jotka jaksatte tuollaista paskaa täällä kehua. Ei taida yläkerrassa paljoa säteillä eikä purut olla kovin homeettomia?
Normaali tavara paras. Naisella sopivan tiukka ja isot tissit, niin ei tarvii mitään vitun viagraa.