EGYPTIN BARBAARI MUSUT!!!!!!!!!

hah haaaa..

Kunnon ääliöitä nämä suomi.akat, raahaa tännekin niitä kunniattomai paskiaisia. VAIHTEEKSI RAISKASIVAT TOIMITTAJAT TEIDÄN IHANNOIMASSA EGYPTISSÄ!!!!!! ei helevetti ees täyty heidän ja teidän laisistanne. siinä teille lomaromanssaajat miettimistä.- ja HITSIN HITSI kun sinne paskamaahan ei päässyt niin syntyi ongelma...kuka nyt tyydyttää nämä seksimatkaaja-mummot sillä välin kun maa oli kaaoksessa!!!!!!!!ja on aina.
ps. säästyipähän mummojen rahat

3

550

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tulis jo loppu

      Niinhän se on että toiset raiskaa fyysisesti toiset henkisesti.
      Pahimpia ovat ne jotka kuuluvat tuohon jälkimmäiseen ryhmään.
      Vuodesta toiseen jatkavat samaa haukkumista ja suoraa p***an
      suoltamista suun täydeltä.
      Ovat vielä sen verran tyhmiä etteivät itse edes tajua olevansa sitä
      pahimmanlaatuista pohjasakkaan.

      • saa ajatella ajatoll

        selität ??kunnon ääliö...se et fyysisesti raiskaa niin aiheutaa myös henkisesti jne...kunnon daijauko oot?? neiti x ! odotatko vaan länsimaalaiselta mieheltä tapoja ja sallit mehmettien tehdä mitä huvittaa??


    • ROMANSSIA

      Tuliko tämä viesti vahingossa lomaromanssi palstalle? Haloo!!! Mitä romanttista on raiskauksessa? Outo käsitys sinulla romantiikasta.

      Toivottavasti et tulee ikinä kokemaan tämän kaltaista "romantiikkaa" elämässäsi... TC....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      69
      3803
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      99
      3446
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      77
      3300
    4. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      36
      2608
    5. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      114
      1512
    6. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      36
      1486
    7. Meitä ei tule

      Koska periaatteemme ovat rakkautta vahvempia. Tämä on siis koettelemus, jonka tarkoitus on vahvistaa meitä yksilöinä 😌
      Ikävä
      22
      1094
    8. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      42
      1090
    9. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      18
      1036
    10. Itseään kannattaa tarkastella realistisesti ja

      miettiä mihin ne rahkeet oikeesti riittää. Tyhmempikin ymmärtää että varakas ylemmän tason mies ei kelpuuta sellaista ku
      Ikävä
      118
      996
    Aihe