Sormessa tuoksui pimppi

takarivin tuplari

Tuoksuu se tyttösenkin pimppi. Istuin sormi nenän alla ja nuuhkin. Oli tylsääkin tylsempi hissantunti menossa. Yhtä tylsiä olivat olleet edellisetkin kaksi tuntia kemiassa. Oppimisen kannalta siis. Ei muuten.

Meillä oli semmoinen lepsu opettaja kemiassa ja senpä takia tehtiin melkein mitä tahdottiin oppituntien ajalla. Tavaksi oli tullut, että viereeni tuli aina yksi Terhikki. Niin nytkin. Pulpetista oli nostettu kansi ylös ja sen takana kuherreltiin. Puristelin Terhikin rintoja ja suhisin korvaan. Pikkuisen kiemurteli vierustoverini, mutta ilmiselvästi piti kaikesta. Minulla seisoi ja aika jykevä on kuusitoistavuotiaan seisokki. Pujottelin kättä Terhikin paidan napituksen välistä rinnoille. Pullautin yhden rinnan ulos kupistaan ja leivoin sitä. Teki mieli vähän imaista nänniä, mutt'en uskaltanut. En nyt ihan koulutunnin aikana. Olin sitä kyllä Terhikille tehnyt jo aiemmin eräällä kulttuuriretkellä Tampereelle. Tilausajobussin takaosassa. Mutta nyt tyydyin puristelemaan ja nauttimaan tunteesta joka tuntui pakkottavana sykkeenä farkuissa. En tosin muista, oliko minulla silloin farkut vai mitkä, mutta so what. Toisella kädellä hivelin T:n kättä ja sormia. Hän tuntui pitävän siitä. Aina välillä oli kurkittava pulsankannen yli opettajaa, mutta siellä se paasasi taululla selkä kohti luokkaa. Ei maikkaa kiinnostanut luokan toimet saati takarivin muhinat. Emme olleet ainoat pikkukivaa pitäviä oppilaita.

Iski rohkeus ja vein Terhikin käden hiljaa alas housuilleni, siihen kovan kullin kohdalle. Eikä Terhikki vastaankaan pannut. Tunsin miten hän varovasti puristeli ja tunnusteli patukan kokoa ja kovuutta, pieni puna poskilla ja pälyillen hämmentyneenä ympärilleen, ettei vaan kukaan näkisi. Minä hipelöin kuumaa rintaa ja aivoni raksuttivat ja suunnittelivat miten pitäisi menetellä, että pääsisin kokelemaan himoitsemaani Terhikin pimppiä. En löytänyt muuta ratkaisua kun rohkeasti vaan viedä käsi hameen alle ja ujuttaa sormi lahkeeseen ja siitä sisään ja perille.

Niin tein ja menin rohkeasti hameen alle. En nyt tietenkään helmaa hampaisiin nostanut vaan huomaamattomasti ujutin käden alle ja reidelle. Ihmettelin hieman kun Terkikki ei tuntunut ollenkaan vastustavan. Etenin ylemmäs kohti sitä aarretta ja käsi oli aivan siinä päällä. Nyt Terhikki tuntui puristavan reisiään tiukemmin yhteen, mutta ei työntänyt kättäni pois. Ujutin nyt sormen pikkareihin. Ja toisenkin sormen. Koko käsikin oli lopuksi Terhikin housuissa. Tunsin hieman karheahkon karvoituksen. Ei sitä paljoa ollut, mutta oli kuitenkin. Varovasti Terhikki levitti jalkojaan ja niin pääsin sormin tunnustelemaan hänen häpyhuuliaan. Ne olivat kuumat ja pulleat. Hiljaa ujutin sormeani sisään huulien väliin ja tunsin miten märkä se oli. Liikuttelin sormea sisään syvemmälle ja pumppasin edestakaisin. T oli levittänyt reisiään hieman enempi ja käteni mahtui hyvin sinne operoimaan. Terhikki puristeli edelleen kaluani ja huokui ja oli aavistuksen hengästynyt.

Jossain vaaheessa Terhikki päätti, että nyt riitti ja otti kätensä pois housuiltani, otti ranteestani kiinni vetäen käteni pois hameen alta. Ei hän vihainen ollut, mutta ajatteli varmaan, ettei nyt voi pidemmälle kuitenkaan mennä. Ja niinhän se tietenkin oli. Kohta tunnitkin loppuisivat.

Siinä hissantunnilla siis istuin ja nuuskin pimpintuoksua. Se oli ensimmäinen kerta kun sen tuoksun tunsin. Nykyään varmaan nuoret jo nuuskii paljon varhaisemmassa iässä, mutta se oli silloin.

11

21974

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jeego

      Minuapa runkkasi tyttöpuolinen luokkatoveri biologiantunnilla. Sillä tuli käteen.

    • rutirunk

      Totta se on, että kouluissa tehdään aikaisia kokeiluja seksin saralla. Ja kokeiluthan sopii siihen kemiaan mukavasti.

      • atomifyysikko

        Oikein. Se on "Oikeata kemiaa". ja vähän fysiikkaa.


    • tiukkizz

      ihan kiva tarina, vähän jäi kesken kun huippi jäi saavuttamatta...

    • Erkki-73

      Me sorvattiin dildoja puutöissä ja likat kokeili ja se joka oli tehny parhaimman dildon niin pääsi panemaan arvostelijoita :)

    • hiottu

      Ei kai niistä tikkuja lähtenyt?

      • taituripuukko

        Niin miekin toivon, ettei vaan tuu haavojapimpsaan.


    • aittu

      Olen tyttö ja tiedän, että pojat ne koittaa aina tilaisuuden tullen kähmiskellä. Tunneillakin.

      • Niin tekkee

        on kokemusta tältä viimeiseltä yläaste vuodelta jo tarpeeksi.

        Varsinkin kotitaloustunnilla saa juosta karkuun kahta jeppeä jatkuvasti.
        Aina takaapäin kourimassa haaroja ja puristelemassa tissejä.

        Viime viikolla ne saivat avattua rintsikatkin puseroni alta.


    • märkä tippa

      Olen ysillä ja viereisellä pöytärivillä istuu yksi hemmetin kaunis venäläistyttö. Se käyttää hameita ja stay upeja. Ne taitaa välillä liukua alas kun se tunnilla joskus salaa venyttelee niitä ylös. Mä kyllä vielä panen sitä! Nyt vaan runkkailen iltaisin ja uneksin siitä.

      Olen huomannut, että meidän matikan ope käy aika kuumana siihen. Semmonen kolmekymppinen jätkä.

      • kullivei

        Kengitä se venäläistyttö nyt vaan ekana, niin saa matikanope opetuksen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      105
      5731
    2. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    3. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    4. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    5. Alkanut tuntua siltä

      Että taisi olla kusetusta koko homma alusta saakka.
      Ikävä
      124
      1097
    6. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    7. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    8. Nii, mites ne

      Hampaat??
      Ikävä
      66
      857
    9. Joululahja/Jouluntoivotus

      Millainen kaivatulle
      Ikävä
      75
      798
    10. Salailu jatkuu, poliisi tutkii

      Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää
      Ähtäri
      17
      741
    Aihe