Pojallani on ulkomaalainen vaimo, vasta kotiutui kuukauden "lomalta" omasta maastaan. Nyt on kuitenkin käynyt ilmi että tämä "miksi minä häntä sanoisin" on ottanut 36000 euroa siskonsa kanssa lainaa ja jopa yrittänyt ottaa sen poikani siis miehensä nimiin tämän siitä tietämättä. Salaisuus paljastui pakon edessä, kuinka minä voin tämän jälkeen sietää häntä ja miten vastenmielinen tämä on miehelleen. Heillä on lapsi jota haluaisin säästää. Mikä takaa sen ettei tämä "miksi minä häntä sanoisin" tee uudelleen samoin? Onko kaikki Filipiniläiset samanlaisia?
mitätässäpitäisitehdä
mummopaula
3
514
Vastaukset
- hfghfghfgh
Ei kukaan voi ottaa lainaa toisen ihmisen nimissä!
- tottavaan
Häirikkö naisen tekstejä löytyy seuraavilta palstoilta : Thaimaa matkailu, Filippiinit matkailu (poistetaan tehokkaasti) Monikulttuuriset suhteet (poistetaan viiveellä) ..
Kerrassaan surullinen tapaus on hän, en voi ymmärtää miksi henkisesti sairas naispolo saa kulkea kaduilla ilman minkäänlaista lääkitystä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1034280
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.813514Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,763121SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.822576Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.52376Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.2112202Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a302111- 41900
- 95878
- 52796