Vuoselle 800 000

vuokselle 800 000,jäähalliin 10 000 000, hiihtolatuihin miljoonia, kouluihin 0 sairaille ja vanhuksille 0!Imatralaisille 0!Voi olla,etä imatran kaupoissa,myös hymy hyytyy,kun lappeenrantaan tulee hieno kauppakeskus ja kylpylä rauhaan?
4368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Imatra on Svetogorskin takapiha ei siihen kannata investoida!

Äänestä

Rauhan kylpylään tulevat ryssät tuo samalla Imatran kauppoihin vilskettä, elelkää siihen malliin.

Äänestä

nyt jo kaikki rahat menee vanhuksille sairaille ja elättinuorille

Äänestä
  • Taidat kuulua kumpaankin ryhmään,no totta kai kuulut!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saa nährä kirjoitti:

vuokselle 800 000,jäähalliin 10 000 000, hiihtolatuihin miljoonia, kouluihin 0 sairaille ja vanhuksille 0!Imatralaisille 0!Voi olla,etä imatran kaupoissa,myös hymy hyytyy,kun lappeenrantaan tulee hieno kauppakeskus ja kylpylä rauhaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu