Laineraudat koneeseen?

Mitenkähän on.....onko luvallista?
Olisko kenelläkään kokemusta?
Bremeniin pitäis lentää ja vaan yks kassi mukana.
6274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mutta menee niistä vähän rahtia...tai aika paljonkin.

Äänestä
  • Miks? Jos eivät nätä ihan käsiaseelta voi ottaa matkustamoonkin.

    Äänestä

  • jos on pakko... kirjoitti:

    Miks? Jos eivät nätä ihan käsiaseelta voi ottaa matkustamoonkin.

    Jos eivät näytä siis...

    Äänestä

mistä löytyisi ohjeet varausta tehdessä puhelinnumeron kohdalla en pääse siitä kohdasta ohi ilman ettei ohjelma herjaa virhettä??

Äänestä
  • Millä tavalla merkitset numeron? Jos esimerkkinumero on esimerkiksi 358 400 1234 567?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei tietoa kirjoitti:

Mitenkähän on.....onko luvallista?
Olisko kenelläkään kokemusta?
Bremeniin pitäis lentää ja vaan yks kassi mukana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu