Kylien show oli iiiihana!! Lavashow oli täynnä seksiä, upeita tanssijoita ja kaikki uudet ja vanhat hittibiisit!
- Kiitos Helsinki mahtavasta yhteisestä illasta!! Kylie päivitti Twitteriin myöhään yöllä keikan jälkeen.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2011022313240308_vi.shtml
Kylie Minoguen megaspektaakkeli Helsingissä!
10
1485
Vastaukset
- HelsinginHerra79
Vanha harppu
- Hermanni 3654327
HelsinginHerra79 kirjoitti:
Vanha harppu
Minä olen tykännyt ensinäkemästäni saakka hänestä.Plussana pidän se ettei salaillut rintasyöpäänsä ja taisteli siitä areenalle takaisin. En ymmärrä millainen olio voi kutsua häntä vanhaksi harpuksi???.
- diggarii
Upea nainen on. Olisin mielelläni ollut paikalla itsekin :\
- bellali
Konsertti oli tosi upea ja konsepti oli onnistuneesti toteutettu. Valot, värit ja vesinäytös oli mahtavaa. Kylie lauloi ihanasti ja otti kontaktia yleisöön.
Ainoa mikä harmittaa on se etten nähnyt Kylieta tarkemmin, olin niin kaukana. Yleisökin olisi saanut olla paremmin mukana heti alusta lähtien.
Kiitos Kylie! - antihomo.
onko Kylie lesbo? olen kuullut, että lavashow on homo-lesboshowta ja siis ei seksistä ole kyse vaan pornossta.
- jk
vai niin
- jk
vai nnin
- kugkugku
Jos Kylie Minoguen show oli täynnä seksiä, kyseess oli korkeintaan muovisia dildoja ja labioita (ei lapioita) ja piimänkaltaista liuosta. Kylie Minogue on yhtä seksikäs kuin barbienukke tai broilerinjalka.
- jk
vai n iin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2624606Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1323003Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442797Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761761Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061624Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281493- 591360
- 941253
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2121138- 471129