Suunnittelemme perheen kanssa pientä Aasian kiertomatkaa, johon kuuluu 3 3 yötä Singaporessa. Jotta päivät eivät kuluisi vain shoppailuun, niin kaipaan vinkkejä lähikohteista, joihin viisihenkinen perhe pääsee julkisilla kulkuvälineillä tutustumaan. Vai kannattsisiko vuokrata tilataksi/limusiini? En odota mitään ihmeellistä nähtävyyttä, vaan jotain suurkaupungin hälinän pysäyttävää. Eläinrarhaan mennään varmasti! Satsasin mennessä hotelliin - se on Naumi ja paluumatkalla BW Jayleen 1918.
3+3 päivää Singaporessa - mitä suosittelet?
On mitä odottaa!
1
570
Vastaukset
- singapore
Eläintarha, Sentosa, Wet wet world, kiinalainen ja japanilainen puutarha. Tollaset nyt tuli itelle ekaksi mieleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083