Miten sisustatte?

Käytättekö paljon sisustus tekstiilejä vai suositteko niukkaa tyyliä?
14464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat
  • Kyl määkin matoist tykkäsen, mut lattial, en pöyril kyl.

    Äänestä

  • kutomisesta yhtää mitää, minä arvostan käsityötä olkoopa mitä hyvänsä!!!

    Äänestä

  • 10+8 kirjoitti:

    kutomisesta yhtää mitää, minä arvostan käsityötä olkoopa mitä hyvänsä!!!

    Kyl määki käsitöit arvostan, mut emmä silt pinttyneit mattoi pöyrälleni laita.

    Äänestä

  • Aika paskanen poppana.

    Äänestä

  • 11+20 kirjoitti:

    Aika paskanen poppana.

    mut hei, se oli nii halpa oli pakko ostaa torirahoil

    Äänestä

  • made in china kirjoitti:

    mut hei, se oli nii halpa oli pakko ostaa torirahoil

    Eiks sen vois pestä joskus?

    Äänestä

  • 12+7 kirjoitti:

    Eiks sen vois pestä joskus?

    ei kait jos ei ollu käyttö ohjetta samaan hintaan.

    Äänestä

  • Mihis se kuva nyt on hävinny?

    Äänestä

  • Mitä ihmettä? kirjoitti:

    Mihis se kuva nyt on hävinny?

    Jos se liina meni lähes naapurin juhliin lainaksi tai kaappiin piiloon;)) ehkäpä lähes tutun tuttu ulkoiluttaa sitä huomenna lumisateessa niin puhdistuu ja raikastuu siitä tupakan savun hajuista, saa nähä ny sitte.

    Äänestä

  • lifwe is kirjoitti:

    Jos se liina meni lähes naapurin juhliin lainaksi tai kaappiin piiloon;)) ehkäpä lähes tutun tuttu ulkoiluttaa sitä huomenna lumisateessa niin puhdistuu ja raikastuu siitä tupakan savun hajuista, saa nähä ny sitte.

    http://kuvablogi.com/nayta/2646791/

    Äänestä


  • täh???? kirjoitti:

    Mitäs linkittelet tyhjiä sivuja tänne ????

    Omaa kivaa vai???

    Onko kaikki muumit laaksossa?

    Blogisti vaan kyttää taustal ja piilottaa kuvat.Sehän väitti olevansa duunissa 8h/pv mut eilen ainakin se oli jo yheksän aikaan illalla kyttäämässä.Jos menee 14.00 alkavaan 8h duuniin niin ei se o ohi viel tohon aikaan.

    Äänestä

ikkunoissa ja matot lattialla. Yksi röijy olisi seinällä, jos jaksaisi virittää.... Kai tää sitten on niukkaa tyyliä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9+17 kirjoitti:

Käytättekö paljon sisustus tekstiilejä vai suositteko niukkaa tyyliä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu