Saunalahdesta kun on puhuttu paljon, osa kirjoittajista kirjoittelee huonoista kokemuksistaan, tuplalaskutuksista.
Itse olen kanssa kuullut Saunalahdesta pelkkää huonoja kokemuksia.
En ottaisi itselleni Saunalahtea.
Itse olen kanssa kuullut Saunalahdesta pelkkää huonoja kokemuksia.
En ottaisi itselleni Saunalahtea.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei mitään vikaa Saunalahden liittymissä. Älä usko muiden puheita. Pelkkää kateellisten urbaania legendaa kaikki paskapuheet niistä!
itse olen ollut niin kauan kun saunalahti/jippii näitä alkoi myydä. Netin kautta tilattaessa tulee salasanat ja käyttäjätunnukset ja voi seurata laskun kehitystä. Itse en ole kyseistä asiaa ylilaskutuksista huomannut...Jos tarkaan seuraa niin joka firmalla TÄLLÄ PALSTALLA tuntuu ylilaskutusta kummasti olevan.
>Itse olen kanssa kuullut Saunalahdesta pelkkää huonoja kokemuksia.
Et ole ilmeisesti kovin tarkasti foorumia lueskellut, kun joka operaattorista on viestejä äärilaidasta toiseen.
Kohta vuosi Saunalahdella eikä koko aikana ole ollut mitään ongelmia. Vaihdoin juuri Tasahinta-liittymän tuohon uuteen edullisempaan Sopuhintaan ja nyt joko saan soittaa ja tekstata enemmän tai jos pidän yhteydenotot ennallaan niin laskut ovat sitten halvempia.
Olen itse tyytyväinen Saunalahteen. Jokaisen tarpeisiin erilaisia liittymiä. Itselläni Saunalahtelainen. Ilmaset puhelut saunalahden liittymiin. Pelkkää hyvää ainakin tähän mennessä. Ei mitään ylihinnoitteluja ole ollut.Monet ystäväni ovat myös vaihtaneet Saunalahteen ja ovat olleet tyytyväisiä.
Itselläni on melko hyviä kokemuksia Saunalahdesta, vaikka asiakaspalvelusta antaisin moitteita. Olin Helatorstaina jonossa 15 minuuttia. Joten muuten ihan ok.
Itselläni on ollut jo useamman vuoden saukka, ei ole tähän mennessä muuta huonoa kuin se että palvelulinjalla pitää odottaa melko kauan. Nykyään tarvittavat tiedot näkee Saunalahden sivuiltakin tietty..