Mistä ootte kotosin?

Eli haluisin vaan tietää mistä päin porukka on :3

Ite oon Hämeenlinnasta
6163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kainuusta, niin korvesta että hävettää sanoa...!

Äänestä

painu vittuun lutka, saatanan wnb japani emo l000000000000000000000l ^_______________^

Äänestä
  • Kokkolast

    Äänestä

  • asdfghjkwsdefrgthyju kirjoitti:

    Kokkolast

    eli aikas korvessa ollahan juu. talvisin täälä ei oo mitään elämää. Kesällä on onneks on kun o paljo turisteja hiekkasärkkäin ansiosta.

    Äänestä

...

Äänestä
  • Hämeenlinnasta myös

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


^_^ kirjoitti:

Eli haluisin vaan tietää mistä päin porukka on :3

Ite oon Hämeenlinnasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu