Mistä lähtien Paula Koivuniemi ja Kirka ovat olleet suomiPOPPIA? Iskelmälle on ihan omat kanavat.
Kysymys Radio SuomiPopille
4
281
Vastaukset
- äreä äijä
Samaa täällä ihmetellään. Humppa Radio Suomelle!
täälläki ihmetellään samaa. Ei tuollaiset Kirkat (R.I.P kuitenkin) tai Paula Koivuniemet ei oo SuomiPoppia nähnykkään. Yhteen aikaan tää kanava soitteli myöskin Jari Sillanpään satulinnaa, mut ilmeisesti sai niin paljon "pois soitosta" arvioita sen aikasten nettisivujen kautta että sitä ei oo onneks enää soitettu. Niin, ja Anna Eriksoniakin tulee joskus, aaaargh. Tehkää SuomiPop pliis meille palvelus ja lopettakaa iskelmän soittaminen
- POP POP POP
Radio SuomiPOPilla on lauantain Finnhitsilta noita lauluja varten. Tykkään kuunnella Finnhitsiltaa tai tykkäsin. Nykyisin se on tauolla.
- soittakaa Leeviä
Kunpa se jäisikin tuohon lauantai-illan Finnhits-ohjelmaan, mutta kun noita paulakoivuniemiä ja kirkoja tulee ihan päivittäin Suomipopilla jokaiseen kellonaikaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648