Iz flower side

Hei,

Onko kenelläkään kokemusta kyseisestä hotellista?
Kyseessä siis Turkin Sidessä oleva all inclusive hotelli.
Matkanjärjestejänä Detur
2425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hotelli on aivan ihana! Olimme siellä viikon nyt toukokuussa, eikä mitään valittamista ole!!! Ruoka on todella hyvää ja sitä on paljon! Kuin myös juomaakin ;) Lapsille on järjestetty ohjaajien toimesta ainakin pari kertaa päivässä ohjelmaa. Jumppa ohjaajakin on , joka vetää aamulla venyttelyä ja iltapäivällä mm.aerobiciä allas alueella!
Joka ilta oli erilaista ohjelmaa. Henkilökunta todella mukavaa ja huoneet viihtyisiä! Siivoojat kävivät päivittäin. Hotellin sijainti erinomaisella paikalla, rannan läheisyydessä.
Suosittelen!!

Äänestä

Olimme kyseisessä hotellissa pari vuotta sitten ja SUOSITTELEN:
lyhyt matka lentokentälle,kiva allasalue ja maittava ruoka.
Kannattaa mennä!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voi sis sus kirjoitti:

Hei,

Onko kenelläkään kokemusta kyseisestä hotellista?
Kyseessä siis Turkin Sidessä oleva all inclusive hotelli.
Matkanjärjestejänä Detur

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu