the sims 2 vai the sims 3
Kumpaa pelaatte mieluiten?
kysynys
28303
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
simssit on ihan lasten pelejä mä pelaan cal off dutyä joka on aikuisten peli kannattaa sunki kokeilla sitä ettet oo mikään lapselinen kakara
jos pelaatte jotai codii nii miks ootte sims keskustelussa?!?!
Itse pelaan vain ja ainoastaan japanilaisia hentai pelejä koska ne ovat laadullisesti parempia kuin jotku huonot simssit ja CoD:it.
mitä ees on joku hentai?? varmaan jotain ihan kakkaa calll of duty voittaa kaikki pelit
HENTAI ON ELÄMÄNTYYLI, JOTA KALTAISESI PIENI PERUSSUOMALAINEN NATSIPENTU EI OSAA YMMÄRTÄÄ. jAPANILAISET OVAT VÄÄRIN YMMÄRRETTY KANSA JA JONKA PORNOGRAFISIA PERINTEITÄ EI OLE KUNNIOITETTU TARPEEKSI. JOKU cOd EI OLE LÄHELLEKKÄÄN SAMANLAISTA NAUTINTOA KUIN KUNNON HENTAI PELI.
kyllä call of duty on elämän tyyli mieluumin kun joku hentai ja oon syntyny suomes eli oon perus suomalainen enkä saksalainen natsi pentu ja japani on ihan kakka maa
Olet selvästi hieman hämmentynyt, japanin kulttuuri on monta miljoonaa vuotta vanha ja erittäin kehittynyt. tämän huomaa esim: Pornografian laajasta kirjosta ja mielenkiintoisesta käytöskoodista. Omasta mielestäni japanilainen shinobi eli soturien tien tiukasta eettisestä koodista. Kaikkien pitäisi tätä tutkia koulussa ja kuluttaa monta vuosikymmentä asian selvityksessä.
mailmaa ei oo ees ollu ku 2011 vuotta eli ei voi olla miljoona vuotta vanha maa ja mitä ees on porno grafia ja en aijo tutkia vuosi kymeniä jotain kakkaa maata aijon pelata cal of dutyä koko loppu elämäni kun koulu loppuu
LoL, oot jossain koulussa, itse olen lintsannu seiskaluokasta lähtien ja katsonut kotona Animeja ja Hentaita päivät pitkät.
mitä tarkottaa lol?? oon koulussa ku äiti pakottaa mutta välillä teeskentelen kipeää ja pelaan calll of dutyy koko päivän ja mitä on anime?
lol tarkoittaa että Löllörö Olelee Lattialla ja Anime on Japanilaista Sarjakuvaa. Itse en pelaa CoDia koska se käyttää Windows käyttöjärjestelmää, joka on tunnetusti huono ja epävakaa.
haista kakka windows on ainut tietokone mitä sä muka sitte käytät?? ja miks joku lukee jotain japanilaista sarja kuvaa aku ankka on paras ku se on suomalainen ja suomalaisten tekemä
Älkää ihmiset viittikö pienistä kiistellä. Omasta mielestä Rapelay on paras Simssauspeli ikinä.
mä kiistelen mistä mä haluun mä oon koko kouluni kovin jätkä ja älä jaksa jauhaa siitä japanilaisesta kakasta täälä
Oot make1011 ihana. tuuts sä meille vai tuunks mä teil ????????!!!!111!!!!111 Ooot just paras ku haistata pitkät kaikille näille friikeil.
kiitos pistä sähkö posti osotteeseen [email protected] ni mä kerron osotteeni niin tuu meille niin pelataan cal of dutyy
Onks tuo sähköposti niinku joku mese vai onks se jokus normi posti. Joo, tuuns teille pellaan Cal of Tydyy. ;) ;)
joo se on mese tuu meseen sit niin pelataan cal of dutyy ja lisää steamiin kaveriks ownaajamake1011
lol = lot of laugh
LoL
TS3 koska ei oo The simssii tai kakkosta
Isepelaan The sim 2 kokska pidintossa muutaman vuoden tauon ja huomasin kun aloin pelata kolmosta, että e oli pikkasen liian hankala minun makuuni.
Itse haluan pelata kakkososan, koska kolmosessa ei ole Ikean ja H&M:n kamasettejä sekä muita semmoisia tavaroita. Vaikka kolmosen ominaisuudet on paljon parempi kuin edeltäjänsä, kaikki sellaiset toivotut tavarat ei aina löydy, mitä kakkosessa löytyy.
CODI!!!!!! !WUWUUWUWUWUWUWUWUWUWUWUWUWUWUWUWUWUWUUWUWUWUWUWUW OWNAGE HEAD SHOT LOL COD ON PARAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mä pelaan the sims 2, koska ei oo muita pelejä mulla. (:
HAISTA PASKA VITUN HOMO MAKE1011 CALL OF DUTY ON IHA VITUN PERSEESTÄ!!! SIMS 3 ON PARAS!!
No toi make on ihan paska jätkä!!! Ei tarvi arvostella koko ajan kaikkee!! Ja maailma on ollu pirun plajo kauemmin kuin 2011 vuotta!! Ajan lasku vain alkoi siitä!!! Mites muuten tääl on dinosauruksia eläny vai luuletko että ne kuoli 10 v sitten ku joku pisti ne paistiksi?? Käytä päätä urpo!!!
KYLLÄ ISÄNNE OVAT VARMASTI YLPEITÄ :DD