hei meitä olisi 2 tyttöä lähössä torrevijaan ja tarvis halvalla päästä ollaan kummiski aika nuorii. Onko torrevijassa mitään meille nuoremmille hyvää tekemistä ,koska ajattelimme ollaviikon maamani ja pappani luona niin olisi kiva jos ois jotain tekemist =) Onko siellä päin turvallista liikkua muutenkin ??
Halvalla torrevijaan ??
lolilo
1
276
Vastaukset
- oippire
Katsokaa lentoja www-vertaa.fi, www.ryanair.fi esim. bremenin kautta. Aloittavat myössuorat lennot tampereelta (Ryan air siis)
turvallista on JOS ei hillu räkäkännissä ja sammu kadulle ytms ja osaa pitää tavaroistaan huolta eikä lyöttäydy tuntemattomien seuraan.
Sielä esim. minigolfratoja, markkinat, tivoli ym kivaa puuhaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4179191Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1893800- 212268
- 871403
- 1161198
- 271155
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta661132Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791128- 751110
- 551063