Nainen pahoinpiteli koiran

6107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tarviiko samasta asiasta tehdä 10 eri aloitusta???????????????

Näitä juttujakin olisi kivempi lukea jos samaa ei jauhettaisi joka aloituksessa.
Sen verran pitää viitsiä, että katsoo onko etusivulla jo aiheesta aloitusta !!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • joo mutta itselläkin belgi ja raivostuin kun luin tuon enkä lukenut mitä täällä on kirjoitettu, syvältä tuollaiset eläinten rääkkääjät ovat ja ehkä onneksi en sattunut paikalle olisi voinut tapahtua muutakin

    Äänestä

  • Mää ko en edes missää etusivuil käy, tulen suoraan keskustelupalstoille.

    Äänestä

Toivottavasti poliisi löytää tekijän ja siltä otetaan koira pois.

Äänestä

koira vaa pois tollaselt öykkärilt sakko paljoo linnaa vaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Salossa. kirjoitti:

http://www.savonsanomat.fi/uutiset/kotimaa/nainen-pahoinpiteli-koiran-salossa/650879

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu