PARAS HOTELLI LAPSILLE ALANYA??

alanya <333333

HEI! OLEMME MENOSSA KESÄKUUSSA DETURIN REISSUUN ALANYAAN, KLEOPATRA RANTAA OLEN AJATELLUT KOSKA OLEN OLLUT ITÄISELLÄ KOLMESTI.

MUKAAN LÄHDÖSSÄ SILLOIN1.6V LAPSI, JA KIINOSTAIS TIETÄÄ MIKÄ HOTELLI OIS HYVÄ? EI KYL TARVI KAUHEENA MITÄÄ VIRIKKEITÄ LAPSILLE, MUT SUHT RAUHALLINEN JA ETTEI OIS MITÄÄN DISKOJA IHA VIERESSÄ??

mietin kleopatra toweria?? huoneistohotelli pitäs olla. :)

ja jos jolla vinkkejä mitä mukaa niii kertokaaha.

ja se vielä, et saahan mukaan ottaa pilttejä,puurojauheita??
käsittääkseni nesteitä ei enään saa viedä koneesee?? ja mikä sääntö se oli et pitää minigrip pussii laittaa...

2

601

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LomalleLompsis

      Hei!
      Alanyan vieressä oleva kaupunki nimeltä Side on mahtavaakin mahtavampi perheloma kohde ! Voin suoditella sitä täydestä sydämestä. Lapsille sopivaa rantaviivaa löytyy mielin määrin,hyviä hotelleja(lapsiperheille) on kannasta 90% Paikka on rauhallinen,mutta sieltä löytyy kaikkea.
      Olimme viime kesänä Sidessä, huoneisto hotelli Cinar Gardenissa-täydellinen paikka niille jotka eivät kaipaa prameeta hotellia, arvostaa hyvää ilmapiiriä,siisteyttä,aivan järjettömän hyvää ruokaa ja haluaa tavata muita lapsiperheitä. Kyseinen hotelli löytyy ainoastaa Nazarin valikoimista ja siitä johtuen asiakas kanta on pohjoismaisista koostuva. Hotelli on on all inclusive konseptilla. Mutta olen suosittelen. Lapset on otettu huomioon KAIKESSA!
      Jos ette ole lyöneet lukkoon lomakohdetta kannattaa Sideä miettiä yhtenä vaihtoehtona.

    • samaa mieltä =)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      78
      2892
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      23
      2742
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      107
      2342
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      35
      1668
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      240
      1568
    6. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1537
    7. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      40
      1495
    8. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1290
    9. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1256
    10. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      95
      1181
    Aihe