PARAS HOTELLI LAPSILLE ALANYA??

alanya <333333

HEI! OLEMME MENOSSA KESÄKUUSSA DETURIN REISSUUN ALANYAAN, KLEOPATRA RANTAA OLEN AJATELLUT KOSKA OLEN OLLUT ITÄISELLÄ KOLMESTI.

MUKAAN LÄHDÖSSÄ SILLOIN1.6V LAPSI, JA KIINOSTAIS TIETÄÄ MIKÄ HOTELLI OIS HYVÄ? EI KYL TARVI KAUHEENA MITÄÄ VIRIKKEITÄ LAPSILLE, MUT SUHT RAUHALLINEN JA ETTEI OIS MITÄÄN DISKOJA IHA VIERESSÄ??

mietin kleopatra toweria?? huoneistohotelli pitäs olla. :)

ja jos jolla vinkkejä mitä mukaa niii kertokaaha.

ja se vielä, et saahan mukaan ottaa pilttejä,puurojauheita??
käsittääkseni nesteitä ei enään saa viedä koneesee?? ja mikä sääntö se oli et pitää minigrip pussii laittaa...

2

619

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LomalleLompsis

      Hei!
      Alanyan vieressä oleva kaupunki nimeltä Side on mahtavaakin mahtavampi perheloma kohde ! Voin suoditella sitä täydestä sydämestä. Lapsille sopivaa rantaviivaa löytyy mielin määrin,hyviä hotelleja(lapsiperheille) on kannasta 90% Paikka on rauhallinen,mutta sieltä löytyy kaikkea.
      Olimme viime kesänä Sidessä, huoneisto hotelli Cinar Gardenissa-täydellinen paikka niille jotka eivät kaipaa prameeta hotellia, arvostaa hyvää ilmapiiriä,siisteyttä,aivan järjettömän hyvää ruokaa ja haluaa tavata muita lapsiperheitä. Kyseinen hotelli löytyy ainoastaa Nazarin valikoimista ja siitä johtuen asiakas kanta on pohjoismaisista koostuva. Hotelli on on all inclusive konseptilla. Mutta olen suosittelen. Lapset on otettu huomioon KAIKESSA!
      Jos ette ole lyöneet lukkoon lomakohdetta kannattaa Sideä miettiä yhtenä vaihtoehtona.

    • samaa mieltä =)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      64
      3202
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      24
      2978
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      51
      2872
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      56
      2678
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2568
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      48
      2540
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      53
      2311
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      2198
    9. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2088
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2082
    Aihe