ei oo parempaa operaattoria ku dena. mitään ongelmaa ei koskaan oo ollukkaan. kaikki mitä kirjotellaan lehdissä ja nää foorumin jutut on pelkkiä provoja.
laskutussekoilut on pelkkää huuhaata. repikää siitä!!
laskutussekoilut on pelkkää huuhaata. repikää siitä!!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olen itsekkin käyttänyt danaa , denaa tai dna:ta
jo kaksi vuotta , ja olen tyytyväinen hinta/laatu suhteeseen:)
Minulla on maraton-liittymä, joita ei myydä enää.
Muille kuin meille nykyisille dna-ihmisille suosittelen tilamaan Dna L liittymän netin kautta , tosi hyvä tarjous siellä.
Muistakaa myös et hyvin monilla alueilla Dna-puheluista saa myös s-bonusta.
kun tilaa netin kautta! Siinä heille infoo jotka valittaa korkeista kk-maksuista.
Kaikki on totta laskujen epäselvyyksistä ja asiakaspalvelun toimimattomuudesta ym muista sekoiluista, enkä provoile mitään, koska itse joskus liittymiä myyneenä tiedän tasan tarkkaan mitä ongelmat oli ja niitä asiakkaiden valituksia kun kuunteli, niin kuka helvetti semmoisia keksis päästä. Liittymä oli itelläkin käytössä, mut onneksi ei ole enää liittymää enkä myöskään myy niitä, koska löysin kunnon töitä.
oon aina käyttäny muuta kuin denaa,
kaik on parempii operaattorei ku dena. mitään ongelmaa ei koskaan oo ollukkaan. kaikki mitä kirjotellaan lehdissä ja nää foorumin jutut on pelkkiä provoja.
laskutussekoilut on pelkkää huuhaata. Hyvin toimii kun ei oo dena!! repikää siitä!!