Hjalliksen kanssa 10.3.

Pasi K.

Katri Helena on vieraana "Hjalliksen kanssa" -keskusteluohjelmassa torstaina 10.3. klo 22:35 MTV3:ssa.

17

435

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hetki hyvää oloa

      Täällä kotona katsomossa myös tuli hyvä olo.

    • elämän kokemusta

      voi mahoton kuinka ihana tuo katri -helena on . siitä tulikin mieleeni että hän voisi ottaa tehtäväkseen auttaa ihmisiä kun on niin vaikeeta yhdellä jos toisella .hän voisi kerran viikossa pitää tv katri-helena "tule luo" ohjelmaa ja antaa ihmisille ihan vaan positiivista hyvää mieltä .hänellä on lämmin keskustelu taito ja avoin rehellinen mieli .kaikkea hyvää sinulle katri , sinä olet ykkönen .

      • duubaduu

        Blaa blaa ja vielä kerran blaa! En ole koskaan tykänny ja nyt en senkään vertaa.. ei toi nyt mikään pyhimys oo


    • lilian kaatse

      Oli liikaa meikissä, silmät mustana ja suuhun vedetty koko hylsy ja suun ympärys täynnä ryppyjä. Miltähän tuntuu nuoren miehen suudella kun näkee kaikki suurypyt ja henki haisee homeelle.

      • tuntuu se!

        sinun pitää itse kokeilla miltä nuoren miehen suudelma tuntuu


      • grfb
        tuntuu se! kirjoitti:

        sinun pitää itse kokeilla miltä nuoren miehen suudelma tuntuu

        Jospa se jäpikkä kuvittelee että siinä on joku hehkeä nuori nainen ja sillä tavalla suutelu onnistuu heh! Joo vois kyllä kutri- helenaki pikkuhiljaa luopua tuosta hirveestä meikistään...on kuin ois turpaansa saanut, ei sovi tuollainen sotamaalaus enää tuon ikäiselle ihmiselle


      • Oli miten oli!
        grfb kirjoitti:

        Jospa se jäpikkä kuvittelee että siinä on joku hehkeä nuori nainen ja sillä tavalla suutelu onnistuu heh! Joo vois kyllä kutri- helenaki pikkuhiljaa luopua tuosta hirveestä meikistään...on kuin ois turpaansa saanut, ei sovi tuollainen sotamaalaus enää tuon ikäiselle ihmiselle

        Ihmettelen!!! Mikä ihmeen negatiivinen arvostelu täällä on oikein käynnissä??
        Antakaa ihmisen olla sitä mitä on!! Ei kaikki oo samanlaisia.
        Ette tekään(arvostelijat) ole täydellisiä.
        Jotenka antakaa ihmisten olla ihmisiä,ja lopettakaa tuo roskan jauhaminen!!
        Eikö teillä ole muuta tekemistä?? Menkää vaikka hiekkalaatikolle!!
        - Sanoisin - absurdia touhua!! Hyi, hyi!!


      • anna olla

        hänellä on jo ikää ja pitkä elämäntyö takana ja hyvin menestynyt , mutta entäs sulla mikä on sun tilanne onko mitään jäänyt " käteen" !!


      • Oli miten oli!
        anna olla kirjoitti:

        hänellä on jo ikää ja pitkä elämäntyö takana ja hyvin menestynyt , mutta entäs sulla mikä on sun tilanne onko mitään jäänyt " käteen" !!

        Riittävän paljon!! Entäpä itselläsi?? Vaikuttaa että ei kovin paljon!!!


    • Phöh

      Kait sitä pitää negatiivistakin palautetta kestää! En ymmärrä miksi tuosta on tehty joku ihmeen jumala yht äkkiä...vai vielä sinivalkoinen ääni?? No siitäkin nyt voidaan olla montaa mieltä...........!! Ja tuo kyseinen ohjelma on suoraan sanottuna p..seestä.Hjallis nuoleskeli katri-helenaa minkä kerkes.

    • kalakaveri?

      Jos ei kiinnosta, ei tarvitse katsella. Jos ei miellytä, ei tarvitse kuunnella.
      Jos ei ole muuta kuin pahaa sanottavaa, se kertokoon kirjoittajasta itsestään.
      Olkaamme iloisia, että Katri on itse tyytyväinen elämäänsä ja osaa itse iloita
      siitä. Me kuuntelemme musiikkiaan (kuten olemme tehneet jo vuosikymmenet)
      ja se riittää.. Hankkikaa oma unelmaelämä ja pistäkää se kaikkien nimettömien
      arvioitavaksi vaikkapa vain 50:ksi vuodeksi julkisesti. Onnea Katri.

      • Parturiin

        minä ainaki ekaksi passitaisin tuo "kalakaverin"..huh minkänäköinen ukko. Aika hyvä että Katri-Helena on muka niin salaperäinen koko asiasta mutta tuo ukkohan sanoi jossain että heillä on työsuhde...on tainnu katri hoksata että tällä aiheellahan on hyvä rahastaa.


    • mitäihmettä?

      Hjallis on ällö ? katrihelena on jotenkin jossakin ihan omassa uskossaan, tuonpuoleiseen. Varmasti vilpitön ja hyvä ihminen, rakastaa lähimmäistään sydämestään lauluillaan, haluaa nataa hyvän olen edes hetkeksi, ei mitään pahaa siinä oo?
      Mutta tuossa kuolemanjälkeisen elämän utopbiassa on vain utobiaa, ei mitään todellisuutta, hänen kaikki toimintansa perustuu positiivisuuteen, ei todellisuuteen, sielullisuus on hänen elämänsä sisältö, joak ei ole Jumalan mielenmukaista hyänolon osallisuutta.
      Kartihelenan tulisi tulla tuntemaan Jeesus Kristus Vapahtajanaan. Nyt hänellä on ihan oma jumalansa ja perusteeton uskomus. Tulee oikein pahamieli hänen vilpittömyydestään ja uskomuksestaan tyhjään, pelkkään sielun illuusioon, joka antaa hänelle olematonta, hän vaan uskoo, ja se usko kantaa, mutta ei vie koskaan perille taivaaseen. Vaikka ei kai hän ole taivaaseen menossakaan, vaan joku pyhhenkinen hänestä irtoaa ja ruumis mätänee maantomuksi, hän liitelee jonnekkin missä on ikuinen päättymättömyys, ´mutta ei Jumalan luona taivaassa.
      Katrihena anna elämäsi Jeesuskelle, usko Häneen, vaikka sinä olet hyvä ja maailman kiltein ihminen varmaan, mutta sinunkin tulee tunnustaa syntisyytesi Jumalan pyhän lain edessä, ja ja sen kun totteat, tarvitset Jeesusta sovittamaan syntisi ja ennenkaikkea syntisyytesi, Aaadamin lankeemuksen tuoman turmeluksen. Jeesus on vuodattanut verensä sinun puolestasi, usko Häneen, saat syntisi anteeksi ja vapaudut myös tuosta sielunilluusiostasi Jumalan lasten vapauteen, saat Pyhän hengen osallisuudessa yhteyden Jeesusken kautta Jumalaan, uudestisynnyt ja sisäinen yhteys Kristukseen vapauttaa sinuta kaiksesta luulouskoisista harhoista, Jeesus sinua siunatkoon pelastuksen armolla !

    • Aaamen

      Joko loppui?

    • katrinikäinen

      Vaikea on ymmärtää KatriHelenan seurustelu itseään yli 30 vuotta nuoremman miehen kanssa. Mielellä ei ole ikää, mutta tosiasioilla ikä valitettavasti on.

      • näemmä

        tosiasia on että maapallo on pannukakku joka litistää painovopimallaan myös joittenkin aivot.


    • Ja

      tämäkin liittyi Katri Helenan musiikkiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla

      suoja työ paikka? 🤔🤷‍♂️
      Ikävä
      48
      4056
    2. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      13
      1940
    3. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      63
      1385
    4. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      95
      1316
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      68
      1205
    6. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      5
      1091
    7. Koska tajusit silloin aikanaan

      että olin ihastunut sinuun? 🤭😍 Taisin olla aika läpinäkyvä 🫣❤️
      Ikävä
      47
      961
    8. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      28
      949
    9. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      334
      930
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      40
      927
    Aihe