Kelit Krabilla ja vaatturia?

Pitääköhän sääennuste paikkansa, että joka päivä satelee??

Haluaisin teettää matkalla Ao Nangissa naisten juhlamekon, suosituksia vaatturista?
2158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sadekuuroja tulee, Tuskin koko päivää sataa.. mä en ainakaan luota ennusteisiin, sillä mennään. :) Kunhan pääsen matkaan niin pääasia. ;)

Äänestä

tänäänkin on satanut , sade alkoi noin klo: 17.30. Olimme juuri tulleet takaisin hotelille päivän saarikierokselta. Lämpötila tänään iltapäivällä varjossa 34 C
Olkaa huoleti , aurinko paistaa varmasti riittävästi. toivottavasti nahka kestää....
hyviä ruokapaikkoja on paljon , esim. Tantas on hyvä. Aning ja Jaenettes ovat menneet huompaan suuntaan. Menkää syömään selliseen mestaan missä on muitakin ja kokeilkaa muitakin paikkoja kuin vain se rantakatu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sanzzuu kirjoitti:

Pitääköhän sääennuste paikkansa, että joka päivä satelee??

Haluaisin teettää matkalla Ao Nangissa naisten juhlamekon, suosituksia vaatturista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu