siellä on uusi nopea laser nettisivujen mukaan taidan soittaa aikaa sinne
Tampereen Medilaser
Marita88
4114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
"Nopea laser". Siinäpä syytä alkaa soitella. Oletko Tampereen Medilaserin vastaanottoapulainen? Onko luvattu pari vapaapäivää, jos mainostat ihan vaikka hömpällä?
Kyllä tulee heti vihaista vastausta, jos ilmoittaa menevänsä laser-leikkaukseen.
On täällä ennenkin mainittu eri firmojen nimiä, kimmastumatta. Jokainenhan tekee oman klinikan valinnan itse, resurssien mukaan. Ja on kiva kuulla muiden kokemuksia eri paikoista, ennenkuin tekee ison päätöksen.
Kyseinen menijä varmaan vaan tarkoitti nopealla laserilla sitä nykytekniikkaa, mitä on kaikissa leikkauksia tekevissä paikoissa.
Jos se nopea laser löytyy siis kaikista leikkauksia tekevistä paikoista, niin mikä oli kirjoittajan esittämä kokemus tai lisäarvo että nimenomaan Treen Medilaser olis just Se paikka mennä?
Jos ei ole substanssia niin panee kiukuksi.
Niin aivan, olen sama mieltä.
Treen medilaser ei varmasti ole ainoa oikea paikka mennä, Katoin juuri myös hinnaston, huh, huh.