VIESTIPUU TAKAISIN!

4ve5b6r78ymu,9

Mitä helvetin tunareita siellä oikein on? Miksi särjette toimivan keskustelupalstan? Pois nuo idioottimaiset palstantukkeet tuosta oikealta ja PALAUTTAKAA entinen näkymä!!!!!!!!!!!!!!!!

"Tuoreimmat hautrobert meronen japi pahuksen viina ovenia ikea anne mattila steinerkoulu vaippa veijo piipponen platanias helluntailaisuus Espoo metso KHUN MOO Anders Eklund ala-tikkurila filippiinit Pakkohoito Janne tulkki Savola Raspikurkku Urjala 70V sukkahousu sissi 1970 XC60 Shih Tzu luonne Porto Tulostimet budapest milano Benidorm Rottweiler MOI It alan työ nuuksio lissun kammarissa E10 Tapio Honkamaa wetteri "

Vittu joo, kun kiinnostaakin jonkun haut.

3

215

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mahtuuko tähän otsik

      Joo ei voisi yhtään vähempää kiinnostaa tuoreimmat haut osio. Missä on tekijät kun heiltä ei ole tullut vastauksia ? Juhlimassa upeaa viimeisintä työsaavutusta vai ?

      • 4ve5b6r78ymu,9

        Ketä voisi kiinnostaa kuka on hakenut mitäkin? Aivan idioottimaista laittaa tuollaista palstantukkeeksi. Ei minua kiinnosta sekään mitkä ovat suosituimpia keskusteluja, vaan ainoastaan se, että pystyn KESKUSTELEMAAN sillä palstalla joka itseäni kiinnostaa.


    • Nolo SIka

      Viestipuuta ei voida enää palauttaa, koska juuri kukaan ei sitä halua takaisin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      261
      4103
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      129
      2352
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2016
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1501
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      978
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      132
      966
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      949
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      335
      889
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      867
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      810
    Aihe