työkengät

Minkälaiset työkengät olisi hyvä hankkia siivoustyöskentelyyn jossa joutuu työskentelemään jalkojenpäällä koko päiivän, mistä voisi hankkia hyvät työkengät joissa jalat eivät väsy, marketeistä ei tunnu löytyvän :O
3541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ennenkin olen täällä suositellut www.promena.fi kautta hankittavia työjalkineita..mulla on sellaset punasena jo 3v eikä vielä oo tarvinnut ees pohjallisia uusia! tai sitten merellin mitä saa inter sportilta ainakin..ne ei taida olla vaan kaikki niitä umpinaisia malliltaan..että sukat kastuu ikävästi aina märäksi, jos pesu hommia tekee! :(

Äänestä

Instrumentariumista voi yrittää, Julia Spiessit on ainakin korkealaatuiset ja niihin voi ostaa uudet pohjalliset. Jos hinta tuntuu korkealta, pienellä hoidolla uskoisin niiden kestävän parhaassa tapauksessa kymmeniä vuosia.

Äänestä

Erittäin hyviä ovat myös Sievin jalkineen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siivoojatyttönen kirjoitti:

Minkälaiset työkengät olisi hyvä hankkia siivoustyöskentelyyn jossa joutuu työskentelemään jalkojenpäällä koko päiivän, mistä voisi hankkia hyvät työkengät joissa jalat eivät väsy, marketeistä ei tunnu löytyvän :O

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu