Oisko kellää tietoo et mitä pitää tehä sitten ku on jo 120 tähtee?
YouTubesta ei oo ollu apuu eli aattelin jos täält sais vastauksen.
Selitän sen vähän paremmin: Eli on World1 jossa on hopee kruunu ja siinä World2, World3, World4, World5, World6 ja sitte tulee se World S. Kaikissa on siis hopea kruunu, eli kaikki maat on vedetty.
Miten voin aloittaa pelaamaan niitä vihreitä tähtiä kun niitä ei ole?
Hei pliide kysykää jos ette älynny jtn kohtaa.
Auttakaa pliiiiiiiiide.
Super Mario Galaxy 2
7
181
Vastaukset
- JokuRandom1
mooooi (:
- AUTTAKAA!!!
MUL IHA SAMA ONGELMA!!!!
Kuulin et sit ku on keränny ne 120 tähtee nii pitäis mennä tappaa uudestaan Bowser...? Totta vai tarua? Siiis mitä me tehäääää? Kertokaa jos tiiätte!!??
AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!!AUTTAKAA!!! - AUTTAKAA!!!
Miks kukaa ei osaa helevatta auttaaa!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!??!!
- Mää autan
Eikös se 120 tähteä oo maksimi Onko vihreet kerätty
- mä autan
mee hoitaa bowser uudestaa nii vihreet tähet ilmestyy
- päpäppälläppläplälpl
pläpläpläpläpläplpäläpäl
- Niminerkki on poissa
Kun on 120 tähteä, mene vetämään Bowseria kuonoon uudestaan (World 5 Bowser), niin sitten ne ilmestyy!
Yks sellanen vihree luma siinä Mario pääaluksessa sanoo myös näin. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437397
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543683Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522920Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1931861- 471541