Niin siis mikä on paras scootteri merkki olisi tarkoitus hankki scootteri mutta mikä?
Paras merkki?
scopan hankkia.
51074
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
OSTA NITRO
... Paras on ehkä Aprilia koska siin on kestävä moottori tai toinen on peugeot ku saa paljon varaosia mul on itellä pösö ja hyvin toimii..
ootte kaikki ihan väärillä jäljillä jos haluu parhaan ja rahaa löytyy nätisti nii osta Gilera Runner PJ ! kiihtyy nopeinten koska se on ruisku ei käytä paljoo paskaakaa bensaa 12 L tankki pystyy ajaa noin 500 km sillä tankilla ja se on paras viri peli joka löytyy prikka veke kulkee 90 km/h :D
Gilera Runner on aivan ylivoimainen. Mikään muu ei ole edes lähellekään samaa luokkaa. Kulkee viritettynä 160 ja 0-100 alle 6 sekuntia.
No hanki ihmeessä gilera runner, jos haluat tehoa,näköä ja kunniaa, ei oo mikään todellakaan mikään fude! itellä ollu pari kuukautta tollanen vanha runneri ja hyvä on! ja nätti!!