kysely/poll?

Mistä voi saada omalle kotisivulle sellaisen eli joka kysyy esim. Mistä tykkäätte:
a)..
b)...
c)....
ja sitten pitää valita yksi niistä ja lopuksi näytetään mitä muut ovat vastanneet.

Sen saa varmaankin myös html-koodeilla?
3154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • http://www.pollit.com Onhan tuollakin yksi mainos, mutta muuten tämä on todella hyvä vaihtoehto

    Äänestä

  • on tässä kirjoitti:

    http://www.pollit.com Onhan tuollakin yksi mainos, mutta muuten tämä on todella hyvä vaihtoehto

    Joka on suomenkielinen ja toimii ja käytän itsekkin omilla kotisivuillani on http://kysely.tiedot.net/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


karkki kirjoitti:

Mistä voi saada omalle kotisivulle sellaisen eli joka kysyy esim. Mistä tykkäätte:
a)..
b)...
c)....
ja sitten pitää valita yksi niistä ja lopuksi näytetään mitä muut ovat vastanneet.

Sen saa varmaankin myös html-koodeilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu