Hotellista??

Kuukauden päästä ollaan menossa pattayalle,hotelliin amari orchid resort.
Lukisin mielelläni jotain omakohtaisia kokemuksia hotellista,hyviä ja huonoja.
Kiitos etukäteen.
3190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mulle kelepaa ihan tavallinen huone

Äänestä

ei käy...lakanamaksut peritään, jos paikallisia tuo sinne...boikotoin periaatteessa ko hotellia...pitäisi olla kaksi yhden hinnalla politiikka, niin kelpuuttaisin:)

Äänestä

Kiitos kummallekin vastaajalle hyvistä vastauksista.Että liian "hiano" ja lakanamaksut........

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marjanne-67 kirjoitti:

Kuukauden päästä ollaan menossa pattayalle,hotelliin amari orchid resort.
Lukisin mielelläni jotain omakohtaisia kokemuksia hotellista,hyviä ja huonoja.
Kiitos etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu