Te, ketkä Tukholmaa hyvin tunnette, kertokaa halpa hotelli/motelli keskustan tuntumasta. Hintaluokka 20-50 eur? Tarkoitus olisi yöpyä lauantain ja sunnuntain välinen yö.
yö Tukholmassa halvalla
4
7555
Vastaukset
- retkeilymajailija
Tällä sivulla ovat Tukholman retkeilymajat, jotka ovat hyvä. Kaikkia en ole kokeillut, mutta niitä, joissa olen yöpynyt, en voi muuta kuin kiitellä. Esim Långholmen on ihan OK. Ja jos af Chapmanista saat hytin, niin olet onnen poika/tyttö.
http://www.maxmix.org/sverige/vandrarhem/stockholm2.htm- Hazzle
Varasin huoneen city lodgesta, aivan keskustassa ja halpa kuin mikä (220sek/yö).
Miljuunat ja taas miljuunat kiitokset avusta! - verkkofan
Hazzle kirjoitti:
Varasin huoneen city lodgesta, aivan keskustassa ja halpa kuin mikä (220sek/yö).
Miljuunat ja taas miljuunat kiitokset avusta!Muista sitten pakata kapsekkiin myös lakanat, sillä retkeilymajoissa on oltava joko omat mukana tai sitten on ostettava paperilakanat. Makuupussin käyttö on kiellettyä. Mutta tuohon hintaan jo jaksannee kantaa puolisen kiloa lakanoitakin mukanaan. hyvää reissua sinulle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403027- 722585
- 1742344
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?352081- 181446
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411376Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221373- 131259
- 101254
- 221231