ylivoimaa

katsokaas täältä millä mennään varmasti ja lujaa usan suositummassa autokilpailussa, http://www.tuulilasi.fi/artikkelit/toyota-camrylla-nascarin-kaksoisvoittoon
682
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • ei tarvinnu toyotan kauaa kisailla kun ford jäi taakse kotimaan suosituimmassa sarjassa,häpeä fordille, mut oikein kun yritti toyotaa mustamaalata sen kaasupoljin vian vuoksi,eikä sitäkään ole todettu tapahtuneen varmasti vielä tänäkään päivänä, sitä en vaan ymmärrä miten ford voi tehdä noin huonoja ja vikoja täynnä olevia autoja ilman takuuta ja selviää siitä ilman oikeusjuttuja,nuo ford urpot on varmaan joukko hypnosoitu tai sit ne on vaan niin vitun tyhmiä et nieleevät kaiken minkä ford sumeilematta kusee urpoja silmään ja urpo eikun hymyilee ja maksaa takuun itse.

    Äänestä

  • ford hännille kirjoitti:

    ei tarvinnu toyotan kauaa kisailla kun ford jäi taakse kotimaan suosituimmassa sarjassa,häpeä fordille, mut oikein kun yritti toyotaa mustamaalata sen kaasupoljin vian vuoksi,eikä sitäkään ole todettu tapahtuneen varmasti vielä tänäkään päivänä, sitä en vaan ymmärrä miten ford voi tehdä noin huonoja ja vikoja täynnä olevia autoja ilman takuuta ja selviää siitä ilman oikeusjuttuja,nuo ford urpot on varmaan joukko hypnosoitu tai sit ne on vaan niin vitun tyhmiä et nieleevät kaiken minkä ford sumeilematta kusee urpoja silmään ja urpo eikun hymyilee ja maksaa takuun itse.

    juu nyt se oma pikku rolla tuntuu paljon äreämmältä peliltä, onnea.

    Äänestä

  • iskällä vielä äreemp kirjoitti:

    juu nyt se oma pikku rolla tuntuu paljon äreämmältä peliltä, onnea.

    vai rolla. no ihan sama,mut avensis kulkee hienosti talvellakin.ja toyotan uudet mallit kun tulee niin suosio on varmaa.

    Äänestä

  • hyvä peli kirjoitti:

    vai rolla. no ihan sama,mut avensis kulkee hienosti talvellakin.ja toyotan uudet mallit kun tulee niin suosio on varmaa.

    lurahtanu ja paljon tekovaiheessa tälle pärnäsen urpolle joka kirjoittelee milloin foordin sivuilla ja nyt täällä OMALLA toyota.hojota,hajota sivuilla!en kyllä ymmärrä kuinka hojotaa kutsutaan noin paljon sinne pärnäsen korjaamolle!RIISIKUPPIA

    Äänestä

Niin ja nykyjään Tyotalla on USA:ssa nitro remmi-ahdettu V-8 draksterita ja fany-careja...mitenhän ovat tollasenkin keksineet,eikai vaan kopioitu jostakin?

Pitääkö jokapaikkaan sekaantua,eikö mikään ole pyhää enään???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kisa koneet toyotan kirjoitti:

katsokaas täältä millä mennään varmasti ja lujaa usan suositummassa autokilpailussa, http://www.tuulilasi.fi/artikkelit/toyota-camrylla-nascarin-kaksoisvoittoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu