Huomenta Suomen ohjelmatiedot

Hei,
onko muilla sama ongelma että Huomenta Suomen ohjelmatiedot ei näy heti aamulla EPG:ssä? Missähän vika. Boxi on kunnossa ja päivitetty.
268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos kaikilla muilla kanavilla ja ohjelmilla näkyy ja toimii normaalisti, sanoisin, että vika on lähetyspäässä.

Äänestä

epg ongelmat johtuu lähes aina epg singnaalin lähettäjästä eli pasilaan päin katse

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karri33 kirjoitti:

Hei,
onko muilla sama ongelma että Huomenta Suomen ohjelmatiedot ei näy heti aamulla EPG:ssä? Missähän vika. Boxi on kunnossa ja päivitetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu