Eikö teillä ole omaa elämää!
jos on niin surkeeta että jonkun pelihahmon WC-käyntien seuraaminen on jännää niin saunan taakse vaan.
jos on niin surkeeta että jonkun pelihahmon WC-käyntien seuraaminen on jännää niin saunan taakse vaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Niin, eli jos sua ei kiinnosta peli nimeltään
the sims NIIN miks tuut edes tänne sivuille??SÄÄLITTÄÄ!!!!
Sinullako sitten on elämä? Hienoa! Mene sitten elämään sitä, miksi tuhlaan kallista ja arvokasta elämääsi täällä kuppaamiseen?
Kuse simski on niinq iha sika surgee peli niinq!!!!1
Tuolla tuo kyllä sano jotain et: Mä oon pelannu aktiivisesti 10vuotta.....
Vai että kymmenen vuotta. Hahaha.
Kymmenen vuotta? Sen on kuule ollut vähän paha "pelata Simsiä aktiivisesti kymmenen vuotta", koskapa koko simsiä ei ole ollut olemassa kymmentä vuotta.
Minulla ainakin on elämä. (Tai luulen että on)
MUTTA. The Sims on pitemmän päälle loistava sisustuspeli, ja pelaan sitä lähinnä siksi, että pidän sisustamisesta. Kuka ihme väittää et pitää koko ajan seurata kun ne on vessassa. Paljastuit...sua ei ittees taida mikään muu kuin niiden vessassa käynti kiinnostaa. No, onneksi meitäkin joita pelissä kiinnostaa muukin kuin WC pönttö. Niin että silleesti.
Haloo! Ei me seurata niiden "vessareisuja!"
Jos meitä kiinnostaa pelata semmoista järkevää peliä eikä semmosii räiskintäpelejä niin mitä se sua haittaa????
Tosin minä pidän myös räiskintäpeleistä.
Tosin minä pidän myös räiskintäpeleistä.
(Anteeksi, jos näitä tuli kaksi.. Toisessa meni nimi väärin, ja palasin korjaamaan. Mutta tuo edellinenkin saattoi tulla. Hm.)
Joissain määrin ihan asiaa... Sims touhuilu on menny jollain jo pikkusen överiksi.
Ihan kiva peli kuitenkin. En menis sentään haukkumaan.
Piiip