Ärsyttävin tyyppi

Kuka on Kajaanin ärsyttävin tyyppi siis sinun mielestäsi?
5305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kyllä se oot sinä tai sun mutsis. molemmat ootte aika turhakkeita kyyliä.
isäs oli ihan hauska kännissä tai jos se nyt edes oli sun isäs

Äänestä

Sinun mutsis on ainakin hyvä ottamaan suihin ja kakkoseen, kertoi että on sinun kanssa harjoitellut.

Äänestä

Täällä nyt nähdään näitten FM:ien ja amispellejen tuotoksia. Todella järkevää!

Äänestä

Neekerin pieru!

Äänestä

Ihmiset joilla ei ole omaa elämää. Tämä ihmistyyppi ärsyttää kavereissa ja aviopuolisossa. Pitää olla omat tekemiset, mielipiteet, tahto, asenne elämään, eikä notkua toisten nurkassa itsesäälistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ootko se sinä kirjoitti:

Kuka on Kajaanin ärsyttävin tyyppi siis sinun mielestäsi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu