Paras yökerho jkl:ssä? ikäraja 18, menoa ja meininkiä,mistä löytyy? ollaan lähössä porukalla juhlimaan mun valmistujaisia la 29.5. Onkohan silloin jossain ohjelmaa? En oo käyny viel olleskaan baarissa joten en tiedä noista ;)
Paras yökerho?
jen
3822
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Sellainen yökerho, jossa ikäraja on 18v, ei todellakaan ole lähellekään paras yökerho. Niin kauan kun teinit pyörii yökerhoissa, on meninkikin kuin lastentarhassa.
No jos on 18 niin ei kai siinä paljon valinnanvaraa ole, hölmöliini..
Riippuu varmaan että minkä tyylistä meininkiä haluatte. Paikat on varmaan kaikki aika pakattu kun on uudet ylioppilaat ja muut valmistuneet vauhdissa.
Sandrassa on ainakin opiskelijabileet sillon ja viime vuonna blaze ja giggeli oli ainakin ihan täynä hattupäitä.
muistaakseni kun itse olin 18, ainoastaan niissä 18 rajaisissa paikoissa ne kyseli joiltain papereita - muissa ei, eli käytännössä kaikki on auki, aikuisten paikoissa eivät vaan kiusaa papereita kysymyllä (joita en 16 vuotiaasta asti alkaen ole mukana pitänyt, jotteivat katoa, kun kerran juomassa on, muutaman kerran on lompakko löytänyt paremman omistajan (typyt tykkää niistä))