Todella kuuma perjantai-ilta 2/?

einari

...
Siirryimme melkein juosten makuhuoneeseen valtavan kiihkon vallassa. Juuri kun aioin kaataa vaimon sängylle, hän pysähtyi ja sanoi:" Stoppia pojat, kruunu vai klaava?" Katsoimme Tiiaa suu auki, Pate möläytti käheästi:"klaava!". Piia otti pöydältä kolikon, heitti ja sanoi:"Kruunu, sori vaan Pate, hävisitte. Hävinneet sidotaan sänkyyn."
Samalla tytöt työnsivät meidät sänkyyn ja sitoivat meidät Paten kanssa vierekkäin sänkyyn. Köysinä he käyttivät Tiian stay-up sukkia. Tiia ja Piia katsoivat meitä arvioiden ja sopivat kokeilevansa meitä ristiin. Piia tuli lähemmäksi tarttuen kivikovaan kaluuni runkaten sitä muutaman kerran ja kumartui sitä kohti. Juuri kun ajattelin hänen ottavan suihin, antoikin hän vain pienen suukon terskan kärkeen nousten pois.
Avasin silmäni ja näin naisten hymyilevän meille. "Ei hoppuilla", he sanoivat"hetki vain". Naiset poistuivat vain hetkeksi. Tullessaan heillä oli tuolit jotka he sijoittivat jalkopäähämme, jotta näkisimme heidät selvästi. Piia istui edessäni ja Tiia Paten edessä. He levittivät jalkansa alkaen samalla hieromaan kosteutta kiiltäviä pillujaan. Hetken hierottuaan molemmat ottivat tuolien alta hopean väriset hieromasauvat, joilla he alkoivat tyydyttämään itseään. He kumartuivat toisiaan kohden ottaen toisiaan kaulasta samalla painaen oman sauvansa toistensa kuumiin vakoihin.
Tunsin etten kestäisi enää tätä kauaa, kullini oli paisunut kovaksi kuin rautakanki. Avatessani silmäni tuolit olivat kadonneet eikä naisia näkynyt missään. Sänkgyn päästä kuului kuitenkin voihke ja kostea maiskahtelu hieromasauvan painuessa kuumaan vakoon. Ainut mitä näin oli sängyn molempien reunojen takaa leveällä olevat jalat. Tiia ja Piia olivat 69-asennossa keskenään.
"Tytöt, älkää unohtako meitä" sanoi ääni vavisten.
Tytöt nousivat kuin käskystä lähestyen sänkyä pitkin kohti kullejamme. Piia nousi seisomaan jalat leveällä päälleni, jotta voisin nähdä hänen kostean pillun. Sanaakaa sanomatta, hän alkoi laskeutua alemmas painaen alapäänsä kulliani vasten. Yritin vääntyillä, jotta olisin voinut tunkeutua sisään, mutta Piia ei antanut siihen mahdollisuutta. "Mitäs poju haluaa?" hän kysyi samalla hieroen liukasta pehkoaan kulliani vasten.
"Naida, NAIDA, NAIDA!!" ulisin kiihkosta.
Mutta enää en kestänyt, vaan hieronnan vuoksi laukesin kuin tykki. Spermat levisivät pääasiassa omalle vatsalleni. Tästä hiukan toivuttuani huomasin Patelle käyneen samoin.
"Meni pojat homma uusiksi, me ei ole vielä saatu."
Naiset vaihtoivat paikkoja, tullen makaamaan päällemme ja työntäen kuumat pillunsa melkein kasvoille. "Laitetaampa pojat taas pano kuntoon" Tiia sanoi alkaessaa nuolemaan vatsaani puhtaaksi spermasta. Samalla hän otti hieromasauvansa laittaen sen päälle. Kullini oli jo lerpahtanut, mutta Tiia sanoi "Tämähän pitää herättää henkiin" Hän kumartui makaamaan päälleni ja otti pikku hiljaa uudestaan heräävän kullini kokonaan suuhunsa alkaen imemään sitä todella kovaa. Katsoin sivulle missä Piia antoi Patelle samanlaista käsittelyä, mutta näin kuinka Piia käytti hieromasauvaansa pillussaan ja alkoi painamaan sitä Paten anukseen. Huh huh ajattelin itsekseni, mutta samalla näin kuinka viiden sentin päässä naamastani painettiin suriseva hieromasauva syvälle sykkivään pilluun ja sieltä pois. Samalla tunsin kuinka minua imettiin ja samalla Tiia alkoi painamaan sisääni surisevaa hieromasauvaa.

VIELÄKÖ KIINNOSTAA, JATKOA TULEE TAAS JOS JOKU HALUAA!

8

10878

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • n25

      Eipä tommosta kannata jatkaa. Ole kiltti, anna olla.

    • jee

      lisää

    • kiihottunut

      jatka tuota ihanaahhh....

      • kuumissaan..

        jatka,jatka... ihanaa..


      • Jessica
        kuumissaan.. kirjoitti:

        jatka,jatka... ihanaa..

        Ei niin mielenkiintoinen et kannattaa jatkaa. Se on vaan miesten fantasia!


    • Perkeles

      Anna olla!

    • miia

      jatka

      • FireFlie

        JATKA!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      45
      3173
    2. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      68
      3153
    3. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      30
      2815
    4. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      157
      2706
    5. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      25
      2089
    6. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      10
      1743
    7. Sinä se vaan jaksat

      Suosittelen lopettamaan hyvissä ajoin, tuo toimintas ei auta unohtamiseen. Jossain vaiheessa asia julkistuu enkä usko et
      Ikävä
      23
      1357
    8. Kirjotan ikävää ulos

      Haluaisin kuulla mitä ajattelet minusta. ihan mitä vaan mitä mietit. Voisit kertoa minulle, tai sitten kirjoittaisit run
      Ikävä
      11
      1330
    9. iltalehden uutinen poistettiin?

      Jämsässä koulussa rikosepäily avustaja juu
      Jämsä
      15
      1296
    10. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      3
      1267
    Aihe