Seiskassakin se kertoo kuinka harrasti seksiä Benicio del Toron kanssa. Kuka 19-vuotias sellaista tekee 37-vuotiaan ruman ukon kanssa? Luulin, että se Scarlet edes olisi vähän järkevämpi kuin ne muut Hollywoodin tähdet, mutta näköjään siellä ei järkeviä ihmisiä ole.
Scarlet Johansson on sairas
qwerty
62161
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ensinnäkin: Del Toro ei ole ruma, vaan ällistyttävän komea. Se on oma mielipiteeni.
Toiseksi: Ikäeroakaan niillä ei ole paljon (18v), jos ajattelee Hollywoodin mittapuulla. Onhan Ashton Kutcher ja Demi Moorekin yhdessä.
KOLMANNEKSI: Kuka hullu uskoo mitä Seiskassa lukee juorut-palstalla. Uskon, että tuo on pelkkää kusetusta tai Johanssonin sanoja on taas kerran väännelty.
Neljänneksi: Ei ne niin huono pari olisi!
http://nypost.com/gossip/20548.htm
ja muutenkin näyttää tuolle Scarletille kelpaavan vain yli kolmekymppiset esim. Jared Leto. Nykyäänhän sillä on joka viikko uusi mies kainalossa. En enää katso Scarletin elokuvia, jos tuollainen se kerta on. Aina haastatteluissakin se Scarlet esiintyy kauhean ylimielisenä.
Ilmiselvästi akka haluaa vanhaa "kokenutta". Ihan kuin joku teini tyttö olisi "kokenut".
Ehkäpä Scarlettilla on varaa olla itsevarma, toisin kuin kaiken maailman ruppanäyttelijöillä. Johansson on nimittäin oiekasti hyvä näyttelijä.
Minusta Benicio del Toro on tosi charmikas. Eikö isompi runkku ole joku leffa jossa isoisä-ikäinen Sean Connery muka sekstailee alle 30-veen Zeta-Jonesin kanssa?
Ajatella, kaikista maailman lehdistä Johansson on päättänyt antaa haastattelun Seiskalle. Miten ne onnistui sen saamaan?