Moi.
Onko ihmisillä tietoa, miten voin avata kansion, jonka itse loin aikoja sitten ja joka on erillisellä kovalevyllä? Kyseessä on Omat tiedostot kansio (Windows XP), joka ei suostu aukeamaan, kun liitän kovalevyn toiseen koneeseen ja yritän kopioida vanhat tiedostoni. Herjaa siitä, että kansio on suojattu. Salasana on kuitenkin tiedossa, mutta paikkaa mihin sen kirjoittaisin ei ole.
Kiitos jäbät!
Kansion avaaminen?
975jou
2
150
Vastaukset
Sinun pitää järjestelmänvalvojan oikeuksilla ottaa kansion ja siinä olevien tiedostojen omistajuus haltuusi.
- 975jou
Kiitos, yritän tuota ensi kerralla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1641551
- 104921
- 75743
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16595ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40527Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45478Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476- 26419
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185412