Menetinkö pelin?

Ostin Nintendo Wii 25th Anniversaryn ja tein sit huolimattomuuttani jonkun päivityksen ja mukana asennettuna tullut donkey kong hävisi? Saako sitä jotenkin palautettua?
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

saa mutta se maksaa, perus nintendo skeidaa taas

Äänestä

Saa, Shop Channelilta saa ilmaiseksi ladattua jälleen. Vastaus tuli kieltämättä myöhään, mutta pakkohan tämä yläpuolella oleva jonne oli saada vittuuntuneeksi.

Äänestä

Ohjekirjasta olisit tuonkin saanut..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ldsjsdfsf kirjoitti:

Ostin Nintendo Wii 25th Anniversaryn ja tein sit huolimattomuuttani jonkun päivityksen ja mukana asennettuna tullut donkey kong hävisi? Saako sitä jotenkin palautettua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu