"jokaisesta olen kyllä maksanut ja isyyden tunnustanut"onhan se aivan mahtava asia.jes. http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/musiikki.shtml/1290445/frederikin-tunnustus-useita-lehtolapsia-ympari-suomen toivottavasti reetu on ehtinyt olla ihan "oikea"isäkin maksujen ja tunnustusten lisäksi :)
Frederikillä lukuisia lehtolapsia..
prööööööööt
493
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jotenkin vanhanaikainen tulkinta, lehtolapsi. Miksi ei käytetty au-lapsi sanaa. Lapsi on syytön syntymäänsä, eikä pitäisi halventaa millään. Onneksi Reetu on kantanut edes taloudellisen vastuun.
sitäpä mäkin.ees 50% isä kun ei ollenkaan.ja eihän se reetun päätettävissä ole kuiteskaan ollut pitääkö nainen lapsen vai ei.reilusti mies silti kertoi julkisuudessa tästä eikä varmasti ole syyllistänyt yhtäkään lasta siitä että äiti heidät päätti kuitenkin tuoda maailmaan :) hyvä fredu!
Ei saatanan pässi! Ees 50% isä kun maksaa elarit, niinkö? Jos ei lapsiaan nää, niin on tasan 0%isä. Ei rahalla isyyttä osteta.
Naiset ovat hinkuneet lasta komealta reetulta, saaneet kaupanpäälle lapselle musikaalisuuden ja itselle kikkeliä. reetu on biologinen isä.