Tuota KYMCO Superia on tarjolla 2- sekä 4-tahtisena. Osa sanoo että 4-tahti on laiska eikä oikein lähde liikkeelle.. Onko näin?
Kumpi kannattaisi ottaa? Ulkonäöllisesti Kymco Supereissa on vain vähän eroavaisuuksia, mutta tuo tahtisuus tekee tästä hankinnasta ongelman.
Kuinka paljon kulkee vakiona? Onko hintansä väärti ?
2- vai 4-tahti
skootterin_ostaja
1
272
Vastaukset
- kymco s8
mul on toi kymco super 8 2tahti, toiminu tosi hyvin, on ihan vakio. suosittelen 2tahtii, koska musta se kiihtyy paremmin. jos taas haluut pienen kulutuksen niin 4 tahti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka1162995EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje341392- 1031237
Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena
Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas1621017Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana
Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta3661007Empaattisuus ja suoruus.
Tässä tullut noita pehmeitä asioita pohdittua, mutta toisaalta olen myös yksinkertainen mies. Pidän suoruudestakin. Mi133988- 57891
Sä saat mut tuntemaan
Jotain sellaista mitä ei saisi tuntea mutta må en mahda tälle mitään. Mulla on ikävä niitä meidän katseita ja sitä tunne22713- 41707
Tunnettujen vanhempien lapset, tv-sarja
Tunnettujen vanhempien lapset saa tv-sarjan. Juurihan yksi heistä oli MTV:ssä 6.5.26 kertomassa ettei halua julkisuutta111654