Olis kiva kuulla kokemuksia kyseisestä hotellista ja sijainnista ja muutenkin!
San Marco hotelli
9
511
Vastaukset
- malcesine fani
Kokemuksia ei hotellissa asumisesta ole mutta ohi olen kävellyt kymmeniä kertoja ja olen kahvitellut hotellin cafessa eräänkin kerran. Hotelli on huippu paikalla, sataman edessä, parempaa sijaintia saa etsiä. Googlasin jo vuosia sitten hotellin kotisivuja ajatuksena siellä asuvani joku kerta ja hyviltä huoneitten näkökin on ja jos vielä onnistuu saamaa pikkuparvekkeen niin ei paremmmasta väliä. Älä epäröi varata, varmasti ihastut.
- rtpl
San Marco hotellissa olimme toukokuussa. Ihana hotelli muute, siisteydessä on toivomisen varaa! Hämähäkin seittejä seinillä ja päivittäisen siivouksen jälkeen villakoirat lattialla. Mutta sijainniltaan aivan loistavalla paikalla.
- kohta sinne
Tapahtuiko siivouksessa merkittävää parannusta huomautettuanne asiasta ?
- rtpl
Vain just ne kohdat putsattiin mistä huomautimme. Sellanen "hutasun" meininki. Muuten ei kyllä hotellissa huomautettavaa.
- satunnainen matkaili
San Marco -hotelleja näkyy kartalla viitisen kappaletta Gardan rannoilla ja Venetsissa lisää kyseisen aukion tuntumassa varmaan liki kymmenen - siis goolemapsista kateltuna.
Mistähän Markuksen hotellista keskustelitte? Minuakin kun alkoi majapaikka kiinnostaa Veronan läheisyyden vuoksi.
...taas kun tekis mieli oopperaan... Veronan Areenalle - GrkT
No eiköhän se käy tekstistä selville mitä San Marcoa tarkoitetaan. Sataman vieressä. Useimmissa kuvissa näkyy satama ja punainen hotelli. Huippu paikalla, todellakin. Pari parveke huonetta vain. Mut jos onnistuu sen saamaan, niin loma voi alkaa hulppeasti. Kattohuoneistokin mahdollinen, mut näkymät ei parane.
- GrkT
Lisäys edelliseen. Malcesinesta on kysymys.
- lumiuska
Onko kyseisessä hotellissa uima-allas? Menossa sinne 15.6
- grk1
Uima-allasta ei ole, mutta pienen kävelymatkan päässä on uimaranta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!
Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem943136HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat732405Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k601424Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi
Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?901382Kaikki ovat syntisiä!!!
Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N309853Martina Aitolehti podcastissa: Ero
Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696184845Valkoinen Golf
Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.10835- 49785
Moottorisahalla kauppaan
Missäs päin kaupunkia tämä yöllä moottorisahalla kauppaan yrittänyt asiakas askaroi? https://poliisi.fi/-/mies-yritti-s10757Rillimiljonäärin eroriidassa suuri käänne.
Vaimo haluaa kokonaan yksinhuoltajuuden ja pitää entisen elintasonsa.142738