Moikka!
Tietääkö kukaan jotain hyviä kansainvälisiä gay chat sivustoja? oon niin kyllästynyt tohon koodin panoseurahaku "chattiin"
Kävin muutama vuos sitte yhellä tosi hyvällä sivustolla mutta se vaihto nimee ja en nyt saa päähäni sitä uutta nimee.
Erilaisia sivusto ehdotuksia otetaan vastaan. Hakusessa on chat jossa voi kuluttaa aikaa jos sattuu olemaan tylsä hetki. Ei siis mitään runkku/pano/netsex ehdotuksia ole hakusessa vaan ihan keskusteluseura.
gay chat sivustot
17
6369
Vastaukset
- Randomtalker
Et ole ainoa asialla :D
- Jampo82
Ranneliikkeellä ei oo chattii mut siellä on fiksua keskustelua, vaikka välillä vähän kuinvaa. eli http://ranneliike.net/
- googleYstävämme
googleen "gay chat" niin eiköhän löydy ;)
- miesseuraa
Suomi24.fi sekä sitten olet ja hyväksyt olevasi yli 18v, jonka jälkeen suorinta tietä chatin kautta kermaan kii.
- kokkeilin
Kyllä videochattisivusto KOOWY on hyvä. siellä ei jutella vaan yhteys on kuvallinen ja kuuluva.
- himokas26
ilmoitelkaapas jos joku on helsingistä ja kontulan läheltä sellainen nuorempi kaveri, ja haluaisi kokeilla runkaus ja imutus seuraa.
- yebou!
qruiser.com mainio paikka! :)
- Anonyymi
Löytyiskö Porista kaveria ketä haluis nussia Neitsyt peppua 54 v kaveria. Otan myös suihin. Paikka löytyy
- Anonyymi
STOP lgptq . Homous on sairaus ja on vaan 2 sukupuolta ja ne on Mies ja Nainen.
https://cdn.discordapp.com/attachments/928989950836351026/987813790085165077/video0-102-1-1.mp4
katsokaa tuo video niin ymmärrätte- Anonyymi
Nimenomaan. Hävetkää syntiänne, pyllyn panijat! Vain hetero voi olla onnellinen!
- Anonyymi
Joulun sanoma: Jeesus syntyi viemään synnin pois maailmasta! Vielä tulee päivä, kun homouden synti on poissa! Maailma pelastuu ja on täynnä onnellisia heteroita!
Heteropride
- Anonyymi
Onko muitakin olemassa kuin panoseuran haku chatteja?
- Anonyymi
On niitä muutama hyvä chatti jos voi jutella eikä aina tarvii kysyy runkkaamisesta tai seksistä. Kavereita ympäri maailmaa. Ihmiset pärjää muuallakin kun Suomes. Kantsii kokeilla hyviä tyuppejä ympäri maapalloo.
- Anonyymi
voi kun sais ees jouluna imeä nuorta miestä ja antaa neitsyttä j kunnolla,täällä oulun puokkarilla.
- Anonyymi
Ei taida Suomalaisia sivustoja ainakaan löytyä, missä fokus olisi keskustelussa. Oletko kansainvälisiä chatteja tai saitteja tutkinut? Aikoinaan löysin useammankin, missä oli asiallista sekä hyvää keskustelua, mutten nimiä enää muista. Onnea etsintään!
- Anonyymi
Löysit ne ja tapasi mukaan pilasit ne heti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Löysit ne ja tapasi mukaan pilasit ne heti.
Niin teit
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849