siis runescapesta

joo,eli olisin just liittymässä memberiksi,niin voisitteko kertoa kannattaako ja mitä hyötyä?
ja mitä wildernessistä löytää?
(eipä tarvitse sitten luetella niitä lord timpan sivuilta,vilkastu on)
9820
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

...olen jäsenyyttä vastaan mutta saahan siitä tehtyä vaikka uusia aseita!

Äänestä
  • ...Niin mikäs siinä, saavatpahan ainakin rahaa...
    (Nicci runessa)

    Äänestä

  • tehtyä uusia aseita??? 0_o

    Äänestä

  • sambba kirjoitti:

    tehtyä uusia aseita??? 0_o

    Saa vaikka mitä. Uusia questeja, toimintoja, ja lisää tilaa pankkiin.

    Äänestä

mikä on issue number?

Äänestä

niin mitä uusii aseita voi tehä ei ainaskaan dragonii voi tehä....

Äänestä
  • No ei aseita mutta dragon square shieldin...=D
    No joo ja sitten niitä jousipyssyjä sekä black,mithril,adamantite ja rune nuolia...

    Äänestä

  • sambba kirjoitti:

    No ei aseita mutta dragon square shieldin...=D
    No joo ja sitten niitä jousipyssyjä sekä black,mithril,adamantite ja rune nuolia...

    memberit saa isomman alueen runen maailmasta kaupunkeihin esim kaikkee ardougnee ja chameleonii ja vildukin on paljon isompi ja ne voi tapella muuallaki ku vildussa niinku ottaa duelin et molemmat hyväksyy sen ja saa valita esim et saako käyttää magiccii ja tämmöstä ja niillä on paljon enemmän questei ja aseitakin enemmän ja niille tulee kokoajan lisää questei (noin kuukausittain) vaikka ei aina

    Äänestä

Dueli mahdollisuus, uusia taitoja : thiefing, aigity, herblaq, fletching, paljon uusia tehtäviä yli 30, uusia aseita dragon spear, dragon battle axe, poison aseita ja paljon uusia paikkoja tutkittavaksi ja kaverilistaaan mahtuu nyt 200 nimeä ja bankit on isompia, wildernesissä on samat paikat kuin freessa mutta nyt pääset korkeammalle yli 50 leveliin jossa on mm. agility paikka, valkoisia susia ja bankki sun muuta.. Membereillä on paljon enemmän nyt vihollisia tapettava esim, animated axeja, druideja, zoo keeppereitä, ja myös paljon uutta kalastettavaa mm: seaweedii bootseja arkkuja haita merikilpilpikonneja ja rauskuja ja bassoja ja macrillejä sun muuta... (sain muuten arkusta 30K)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sambba kirjoitti:

joo,eli olisin just liittymässä memberiksi,niin voisitteko kertoa kannattaako ja mitä hyötyä?
ja mitä wildernessistä löytää?
(eipä tarvitse sitten luetella niitä lord timpan sivuilta,vilkastu on)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu