ja taas!

nyt näin lokin tv:ssä ja lehtokurppa yritti ikkunasta sisälle.eihän näitä usko kukaan!
4478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jaa no mut mitä mä teen tolle norsulle! äkkii neuvoja, se tulee kohta

Äänestä

ku se, että löysin eilen sängynalta kirahvin joka kysy et onks mulla yhtään peräsuppoa! Ihan tosi juttu kuulkaas...

Äänestä
  • Ei helkkari! Se sama kirahvi kävi meillä äsken päiväkahvilla ja varasti vessasta paketin tamponeita ja jätti käytetyn kondomin jääkaappiin.

    Äänestä

  • Sari kirjoitti:

    Ei helkkari! Se sama kirahvi kävi meillä äsken päiväkahvilla ja varasti vessasta paketin tamponeita ja jätti käytetyn kondomin jääkaappiin.

    ...ai se käy teilläki???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jouko kirjoitti:

nyt näin lokin tv:ssä ja lehtokurppa yritti ikkunasta sisälle.eihän näitä usko kukaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu